VILNIAUS RANKINIO CENTRAS - Naujienos: PUSFINALIO SERIJA 2:1, MŪSŲ KOMANDOS NAUDAI
PUSFINALIO SERIJA 2:1, MŪSŲ KOMANDOS NAUDAI
Vilniaus VHC „Šviesa“ žengė į Lietuvos rankinio lygos finalą. Vilniaus klubas lemiamose pusfinalio rungtynėse 26:25 (8:10) palaužė Kauno „Granitą – Karį“ ir laimėjo seriją rezultatu 2:1.
Lemiamas pusfinalio susitikimas sėkmingiau prasidėjo Kauno klubui. „Granitas – Karys“ pirmavo didžiąją pirmojo kėlinio dalį ir prieš paskutiniąją „Šviesos“ ataką pirmavo 3 įvarčiais (10:7), tačiau su pirmojo kėlinio sirena kamuolį į vartus sėkmingai švystelėjo Tomas Bernatavičius ir sumažino „Granito – Kario“ persvarą iki 2 (10:8).
Antrajame kėlinyje „Granitui – Kariui“ vienu metu buvo pavykę atitrūkti net ir iki 4 įvarčių (15:11), tačiau tokia persvara ilgai nesilaikė. Kantriai žaidęs Vilniaus klubas panaikino atsilikimą ir likus žaisti 6 minutes rezultatas buvo lygus (21:21). Paskutinėmis minutėmis komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, tačiau „Šviesa“ šalčiau sužaidė pačią susitikimo pabaigą. Likus 20 sekundžių Vaidui Drevinskui pavyko išlyginti rungtynių rezultatą (25:25) ir kai Vilniaus klubo paskutinei atakai jau buvo likę vos kelios sekundės kamuolys surado Karolį Antanavičių, o pastarasis su rungtynių sirena tiksliu metimu išplėšė kelialapį savajai ekipai į lygos finalą (26:25).
Mūsų komandos didvyris Karolis Antanavičius: „Po pirmų rungtynių kardinaliai pakeitėme žaidimą ir Vilniuje pavyko sužaisti gerai. Tas susitikimas mums suteikė pasitikėjimo ir į Kauną  važiavome tik kovoti. Ruošėmės kovai, žinojome, kad „Granitas“ žais kietai. Pasiruošėme gerą rungtynių planą, kuris pasiteisino.“

VHC „Šviesa“: Valdas Drabavičius 8, Karolis Antanavičius 7, Tomas Bernatavičius 6, Tadas Rasakevičius 3, Artūras Švilpa ir Jovydas Jurašius po 1.
„Granitas – Karys“: Mindaugas Urbonas ir Tadas Bučinskas po 6, Vaidas Drevinskas 4, Modestas Štarolis ir Karolis Grigas po 3, Manvydas Lazauskas 2, Mindaugas Barzdenis 1.