VILNIAUS RANKINIO CENTRAS - Naujienos: PUSFINALIO REZULTATAS LYGUS - 1:1
PUSFINALIO REZULTATAS LYGUS - 1:1
Antrosios pusfinalio rungtynės tarp Vilniaus VHC „Šviesos“ ir Kauno „Granito-Kario“ buvo visai kitokios nei savaitgalį. Mūsiškiai pademonstravo savo kovingumą, nusiteikimą rungtynėms ir parodė, kad kauniečiai irgi yra nugalimi.
Šį kartą Kauniečiai priekyje buvo tik 7 min. (1:0; 2:1). Pati pradžia aikštelėje buvo chaotiška: abi komandos klydo, abi bėgo, bet įsibėgėjus susitikimui viskas susidėliojo į savo vietas. Mūsiškiai susirikiavo savo žaidimą ir pradėjo įvartis po įvarčio tolti nuo svečių (7:5; 10:5). „Granito“ komanda sustojo ir niekaip negalėjo įveiktų mūsiškių gynybos ir vartininko Edmundo Pelėdos, kuris šiandien vartus saugojo puikiai. Jis atlaikė 51 proc. varžovų mestų metimų. Kauniečiai 10 min. nesugebėjo pelnyti nei vieno įvarčio (11:5), tik paskutinėmis sekundėmis sugebėjo įmesti 7 m įvartį. Pirmoji rungtynių pusė baigėsi mūsų komandos naudai 12:6. Mūsiškiai į pertrauką išėjo užsivedę, norėdami kovoti iki pergalės.
Antroje rungtynių pusėje vilniečiai dar paspaudė, dar labiau dirbo gynyboje ir 39 min. komandos skyrė 10 įvarčių (17:7). Rungtynėms perlipus į antrąją pusę granitiečiai žingsnelis po žingsnelio artėjo prie mūsiškių (20:11; 22:15; 25:20). Aišku, VHC „Šviesa“ žaidė iš visų jėgų ir laikė saugų atstumą. Buvo atiduotos visos jėgos, bet to buvo verta. Pratęsėme kovą dėl didžiojo finalo. 27:22 atsirevanšavome už skaudų pralaimėjimą Kaune, pirmosiose pusfinalio rungtynėse. Viskas bus nulemta šeštadienį – arba kova dėl čempionų vardų, arba kova dėl bronzos medalių.
„Šiandien akcentavome stipresnę gynybą, nei šeštadienį. Duoti kovą atgal ir įkirtimus į varžovų gynybą. Didžiausias pliusas šiandien, kad visi buvome susikaupę, stengėmės, kovojome tik dėl pergalės. Viskas gavosi, ką planavome treniruotėse. Minusas, kad antrame kėlinyje gal truputį atsipalaidavome. Nesumetėme savo metimų. Pirmose pusfinalio rungtynėse žaidėme „skysčiau“, nedavėme žaidimo atgal. Ir tikimės šeštadienį tokių pat rungtynių, kaip šiandien“ – mūsų komandos žaidėjas Tadas Rasakevičius.
„Pagrindiniai akcentai prieš rungtynes – gynyba, greitas puolimas. Aišku, apsiginti pavyko, bet užpulti – niekaip. Pirmame kėlinyje įmetėme tik 6 įvarčius. Labai blogai. Antrame kėlinyje kabinomės iš paskutiniųjų, bet labai sunku vytis, kai minuse yra 7 įvarčiai. Šiandien rungtynių tikėjomės tikrai nelengvų, nes žinome, kad „Šviesa“ namuose visada stipriai žaidžia. Tikėjomės sunkių rungtynių, bet nepavyko įmesti, užpulti, apsiginti. Daugiausiai problemų šiandien mums pridarė T. Rasakevičius, kuris puikiai žaidė vienas prieš vieną, todėl antrame kėlinyje mes jį ėmėme asmeniškai. Pirmose rungtynėse mes gal labiau norėjome laimėti, užsivedę labiau buvome, pabėgome pradžioje, o tada tik buvo likę užbaigti susitikimą. Šeštadienė kovosime iki paskutiniųjų, nes tikimės didžiojo finalo.“ – „Granito-Kario“ komandos žaidėjas Tadas Bučinskas.

Mūsų komandai įvarčius pelnė: Valdas Drabavičius – 7, Karolis Antanavičius – 7(1), Tomas Bernatavičius – 6, Tadas Rasakevičius – 5, Artūras Švilpa ir Jovydas Jurašius – po 1įv.
„Granito-Kario“ komandai įvarčius pelnė: Mindaugas Urbonas – 8(7), Vaidas Drevinskas – 7, Tadas Bučinskas – 5, Marius Kairys ir Mantvydas Lazauskas – po 1įv.