VILNIAUS RANKINIO CENTRAS - Naujienos: I RUNGTYNĖS PUSFINALYJE SU PRALAIMĖJIMU
I RUNGTYNĖS PUSFINALYJE SU PRALAIMĖJIMU
I RUNGTYNĖS PUSFINALYJE SU PRALAIMĖJIMU
Kaune rungtynės tarp „Granito – Kario“ ir Vilniaus VHC „Šviesos“ klostėsi ne taip, kaip mes norėjome. Šeimininkai startavo spurtu 9:1 ir visas rungtynes mūsų komandos per daug artyn neprisileido. Pirmajame kėlinyje VHC „Šviesa“ strigo tiek puolime, tiek gynyboje ir į pertrauką išėjo turėdama 9 įvarčių deficitą (9:18).
Nors antrajame kėlinyje mūsų komandai pavyko nebeleisti varžovams bėgti į priekį, tačiau ženkliau sumažinti savojo atsilikimo „Šviesa“ taip ir neįstengė. Rungtynės baigėsi 32:26 Kauno ekipos pergale.
Atsakomosios rngtynės jau trečiadienį.
Mūsų komandos kapitonas Valdas Drabavičius: „Žinojome kaip varžovai žais, tačiau tai nepadėjo. Klydome lygiose vietose, padarėm vien per pirmą kėlinį gal 7 žingsnius. Galbūt esame nepakankamai gerai pasiruošę fiziškai. Dabar bandysim ieškot kaip pakeist savąjį žaidimą ir lygint seriją namuose.“
Valdemaras Novickis („Granitas – Karys“): „Sužaidėm geras rungtynes. Žaidėjai buvo užsivedę ir vykdė viską, ką buvom suplanavę. Galbūt rungtynių pabaigoje kiek per daug atsipalaidavome ir leidome varžovams priartėti.“
„Granitas – Karys“: Mindaugas Urbonas 12(2), Modestas Štarolis 9, Vaidas Drevinskas 5, Tadas Bučinskas 3, Karolis Grigas 2, Manvydas Lazauskas 1.
VHC „Šviesa“: Valdas Drabavičius 12(5), Tomas Bernatavičius, Tadas Tumosas, Tadas Rasakevičius po 4, Karolis Antanavičius, Artūras Švilpa po 1.