VILNIAUS RANKINIO CENTRAS - Naujienos: KELIAUJAME TOLIAU, Į FINALINĮ KETVERTĄ
KELIAUJAME TOLIAU, Į FINALINĮ KETVERTĄ
KELIAUJAME TOLIAU, Į FINALINĮ KETVERTĄ
Antrajame Vilniaus komandų ketvirtfinalyje šįkart jau nebuvo taip karšta. Trečiąją vietą reguliariajame sezone iškovojusiai mūsų komandai staigmenų išvengti pavyko ir jie kitą sostinės komandą HC „Vilnių“ įveikė rezultatu 29:23 (13:10)
VHC „Šviesa“ pirmąsias tarpusavio rungtynes laimėjo po kur kas atkaklesnės kovos (27:25). Tad ši serija baigėsi sausu rezultatu du nulis, o „Šviesos“ rankininkai pusfinalyje susitiks su „Granito – Kario“ ekipa. Šios ekipos praėjusiais metais susitiko lygos mažajame finale ir tuomet stipresni buvo kauniečiai seriją laimėję 2:1.
 „Vilniaus derbis, todėl tikėjomės atkaklių atkrintamųjų. Visada su „Vilniumi“ būna sunkios rungtynės, niekada nesame lengvai laimėję. Kad ir šiandien, pirmavome 10 įvarčių, bet visą laiką buvo įtemptas žaidimas. Negalėjome išleisti mažiau žaidžiančių žaidėjų, nei patys kažkiek atsipalaiduoti. Su HC „VilniumI“ taip būna, kad tas +10 įvarčių dar nieko nereiškia, gali per 5 min. grįžti į varžybas. Akcentai prieš šias rungtynes buvo, neleisti apskritai varžovams mesti iš 6-9 m zonos. Pirmose rungtynėse jie mums taip įmetė apie 10 įvarčių. Net nežinau ar susitvarkėme šiandien, bet man atrodo, kad vėl tas pats buvo. Šiandienos minusai: nesusitvarkėme su linija, galbūt vėl tie atraminiai metimai, iš 9 m zonos. Pliusai, aišku, pirmiausia pergalė. Praleidome 23 įvarčius, galima sakyti, nėra labai daug, bet pirmame kėlinyje buvome praleidę tik 10. Tai galima buvo ir antrame panašiai.“ – VHC „Šviesa“ komandos kapitonas Valdas Drabavičius.
„Tikėjomės, aišku, atkaklių atkrintamųjų varžybų. Pirmosios rungtynės tai parodė, nes kova buvo iki pat pabaigos. Šiame susitikime pakišo koją nuovargis, dar Šarūno Sakalausko netektis pirmose rungtynėse. Nesiklijavo puolimas. Gynyboje neblogai žaidėme, vartai viskas gerai, bet kaip minėjau, puolimas buvo sudėtingiausia dalis. Prieš šios dienos rungtynes akcentavome „Šviesos“ greitų atakų stabdymą, būti tvirtiems gynyboje, apsiginti ir įmesti.“ – HC „Vilniaus“ komandos kapitonas Martynas Lapinskas.
Mūsų komandai įvarčius pelnė: Valdas Drabavičius – 11(2), Karolis Antanavičius – 8, Tadas Tumosas, Tomas Bernatavičius ir Artūras Švilpa – po 3įv., Jovydas Jurašius – 1įv.
HC „Vilnius“ komandai įvarčius pelnė: Martynas Lapinskas – 9(7), Karolis Antonovičius ir Domantas Raudonius – po 4įv., Lukas Ragelis – 3, Mindaugas Stravinskas ir Simas Stankevičius – po 1įv.