PIRMOS RUNGTYNĖS - PIRMA PERGALĖ
Prasidėjo „Vivus.lt“ rankinio lygos atkrintamųjų varžybų etapas. Kiekviena kova dabar labai svarbi. Ir vėl Vilniaus derbis. VHC „Šviesa“ ir HC „Vilnius“ atkrintamosiose varžybose yra susitikę tris kartus. Pirmą kartą skaudžiai sezoną baigėme labai anksti (0:2) ir du kartus buvo peržengtas šis barjeras (2:0; 2:0). Kas šį kartą keliaus į didįjį ketvertą, sužinosime jau kitą savaitę. Žengtas jau didelis žingsnis link pusfinalio, bet neužmiegame ant laurų, nes dar laukia kova dėl sekančio etapo.
Pirmos atkrintamųjų varžybų rungtynės buvo nervingos, kovingos. Nors pirmosios minutės buvo sėkmingesnės HC „Vilniui“, bet įsibėgėjus susitikimui mūsiškiai parodė savo pranašumą. Besibaigiant pirmajam kėliniui VHC „Šviesa“ išsiveržė į priekį (11:10; 15:11). Išėjus į pertrauką, jau buvo linksmiau, nes mūsiškiai keliavo priekyje.
Antrame kėlinyje mūsiškių žaidimas strigo. Varžovai po truputį artėjo, mažino savo atsilikimą. Įpusėjus kėliniui rezultatas buvo lygus (20:20). Kova dar labiau paaštrėjo. HC „Vilnius“ bandė bėgti į priekį, mūsiškiai lygino rezultatą. Tik paskutinę rungtynių minutę VHC „Šviesa“ pabėgo per du žingsnius ir iškovojo (27:25) ir iškovojo pirmąją pergalę atkrintamosiose. Kova keliasi į mūsų salę.
„Pagrindinis uždavinys šiandien buvo tik pergalė. Akcentavome gynybą, bet tai mums šiandien sekėsi prasčiausiai. Trūko greičio puolime ir aštrumo. Artėjant į rungtynių pabaigą, nesisekė pulti, todėl sustojom, sustojo mūsų žaidimas. Gynyboje buvome per lėti, nesisekė ir puolimas. Pasidėjo pavienis žaidimas, tuo pasiekoje vartininkai paėmė mūsų metimus. Didžiausias minusas šiandien ir buvo – mūsų gynyba. HC „Vilniaus“ visi žaidėjai šiandien aštriai žaidė, visi ėjo „vabank“. Prognozės trečiadieniui – tik pergalė, tikėkimės laimėsime“ – mūsų komandos žaidėjas Tomas Bernatavičius.
„Žaidimas buvo visai geras, iki pergalės pritrūko labai mažai, pabaigoje truputį pasimetėme. Po pirmo kėlinio atsilikinėjome keliais įvarčiais, tačiau rūbinėje pakalbėjome, kad privalome susikaupti ir turime laimėti rungtynes, nėra kur trauktis. Susistygavome gynybą, geriau pradėjome pulti. Mūsų minusai buvo, kad kai kada streikuodavo mūsų gynyba, tačiau pavyko pozicinės atakos, nepasimetėme, atlikome pora greitų atakų. Trečiadienio prognozės - žūtbūt laimėti, kito pasirinkimo nėra. Visus metus ruošėmės, kad nereiktų, nuleidus nosis, išeiti”. – HC „Vilniaus“ žaidėjas Lukas Ragelis.
HC „Vilniui“ įvarčius pelnė: Lukas Ragelis, Karolis Antonovičius, Šarūnas Sakalauskas ir Domantas Raudonius – po 4įv., Petras Raupėnas – 3, Martynas Lapinskas – 3(1), Simas Stankevičius – 2, Mindaugas Stravinskas – 1įv
Mūsų komandai įvarčius pelnė: Valdas Drabavičius – 10(3), Karolis Antanavičius – 6, Tomas Bernatavičius – 5, Ignas Jonuška ir Žygimantas Sinkevičius – po 2įv., Tadas Tumosas ir Laurynas Pacevičius – po 1įv.