ΜŪSŲ KOMANDOS JAUNIMUI LIETUVOS STUDENTŲ RANKINIO ČEMPIONATO BRONZA

Savaitgalį Klaipėdoje vyko Lietuvos studentų vyrų rankinio čempionatas, kuriame susikovė Klaipėdos universiteto (KU), Kauno technologijos universiteto (KTU), Lietuvos sporto universiteto (LSU) ir Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) komandos. LEU rinktinei atstovavo mūsų komandos žaidėjai.

Pirmojo pusfinalio varžybose į akistatą stojo LSU ir LEU komandos. Pirmajame kėlinyje ekipos viena po kitos dalinosi taikliais smūgiais į vartus ir niekaip negalėjo svariai įrodyti savo pranašumo. Pirmo kėlinio pabaigoje komandas skyrė tik vienas įvartis – 14:15, LSU naudai. Antroje varžybų pusėje rungtynių baigtis nebuvo aiški. Komandos viena po kitos pelnė įvarčius. Įpusėjus antram kėliniui kauniečiai pradėjo demonstruoti savo pranašumą, o LEU komandą net 10 minučių kankino įvarčių badas. Net 8 Žygimanto Micevičiaus (LSU) penyti įvarčiai antroje varžybų pusėje leido švęsti LSU komandai patekimą į finalą rezultatu 36:29.

LSU: Ž. Micevičius – 8 , T. Bučinskas – 7, K. Budrys – 5.

LEU: K. Antanavičius – 11, T. Rasakevičius – 9, T. Tumosas – 6.

Kitą dieną mažąjame finale dėl 3 vietos susitiko LEU ir KTU komandos. Nuo pat rungtynių pradžios tvirčiau pergalės link žengę LEU rankininkai šventė pergalę 6 įvarčių skirtumu. Po pirmo kėlinio LEU komanda pirmavo rezultatu 18:15. Nors antrame kėlinyje mūsų komandą išretino traumos, tačiau mūsiškiai nepasidavė, po truputį ėjo į priekį. Vedami komandos lyderio Karolio Antanavičiaus LEU komandos vyrai galėjo džiaugtis švieslentėje matomu rezultatu 34:28.

LEU: K. Antanavičius – 10, T. Tumosas – 6, S. Stankevičius – 6.

KTU: M. Stumbra –10, V. Ruškys – 5.

I vietą iškovojo LSU, II - KU. Mūsų rankininkai džiaugėsi III vieta. Geriausiu LEU komandos žaidėju pripažintas mūsų jau minėtas, pirmakursis Karolis Antanavičius.