LIKO TIK FORMALUMAI
LIKO TIK FORMALUMAI
Antradienį startavo paskutinysis reguliaraus „Vivus.lt“ rankinio lygos turas. Nors jau vietos turnyrinėje lentelėje beveik pasidalintos, bet vis dar gali įvykti šiokie tokie pasikeitimai.
Vilniaus VHC „Šviesa“ šį kartą keliavo į Uteną, kur pelnė lengvus du taškus. 43:17 mūsiškiai įveikė vietos komandą. Nemažą persvarą susikrovę mūsų rankininkai jautėsi laisvai, žaidė savo greitą žaidimą, tad buvo gana atsipalaidavę ir ištisai atakavo varžovų vartus. 15 min. komandas jau skyrė 10 įvarčių (2:12). Į pertrauką mūsiškiai išėjo pirmaudami 11įv. (19:8). Antroje rungtynių dalyje vėl dominavo VHC „Šviesa“. Nors uteniškiai tikrai kovėsi kiek galėjo, kiek leido jų galimybės, bet mūsiškiai buvo visa galva stipresni ir pasiėmė lengvus 2 taškus.
Po šio susitikimo mūsų komanda įsitvirtino trečioje turnyrinės lentelės vietoje ir iškeliauja daugiau nei į trijų savaičių pertrauką, kur intensyviai ruošis atkrintamosioms. Visos poros paaiškės po trečiadienio susitikimų.
HC Utena komandos treneris Gediminas Paukštė: „Pagrindinis dalykas, ko mes šiandien siekėme, tai grįžti į gynybą, kas mums sunkiai sekėsi. Mūsų minusas šiandien – truputis klaidelių: kažkur nepagautas kamuolys, laiku nepaduotas perdavimas, neišnaudotas potencialas, kurį reikėtų išnaudoti. Varžovas brandesnis visais atžvilgiais. Vilniečiai buvo susikoncentravę greitam puolimui ir jiems puikiai sekėsi. Stengiamės, kiek galėjome. O bendrai paėmus, norėčiau padėkoti pagrindo žaidėjams, jaunimui, kurie atžaidė šį čempionatą. Šio sezono metu gavome daug neįkainojamų pamokų.“
Mūsų komandos žaidėjas Žygimantas Sinkevičius: „Pagrindinis uždavinys buvo laimėti. Mums ši pergalė buvo labiau reikalinga dėl vietos turnyrinėje lentelėje. Koncentravomės ir labai ruošėmės šiam susitikimui. Pagrindinis dalykas šiandien buvo – gynyba, koncentracija ir kad į aikštelę nenueitume nenusiteikę, kad ir silpnesnis varžovas. Mūsų minusas buvo, kad nesusitvarkėme su HC Utenos linija ir E. Sinkevičius daug pridarė problemų. Taip pat iki galo neišpildėme trenerių uždavinių. Na, aišku, ruošiamės atkrintamosioms varžyboms, tai visas žaidimas sukasi link to.“
 
HC Utenos komandai įvarčius pelnė: Eimantas Sinkevičius – 4, Karolis Ubeika – 4(2), Domantas Trinkūnas ir Justas Daujotis – po 3įv., Domantas Juodis, Kasparas Ubeika ir Evaldas Morkvėnas pelnė po 1įv.
VHC „Šviesos“ komandai įvarčius pelnė: Karolis Antanavičius – 7, Tadas Tumosas – 5, Tomas Bernatavičius, Artūras Švilpa, Rosvaldas Ramunis, Žygimantas Sinkevičius ir Tadas Rasakevičius – po 4įv., Matas Mecelica, Ignas Jonuška ir Jovydas Jurašius – po 3įv., Airijus Čypas ir Laurynas Pacevičius pelnė po 1įv.