KTU PATAMPĖ MŪSIŠKIUS UŽ ŪSŲ
Trečiadienio vakaras – šventė rankinio mėgėjams. Šiandien įvyko prieš paskutinės „Vivus.lt” rankinio lygos reguliariojo sezono rungtynės. Dabar jau reikia stengtis iš visų jėgų, nes kovojama dėl trečios vietos turnyrinėje lentelėje. Šį kartą mūsiškiai savo namuose sutiko svečius iš Kauno – KTU komandą.
Sunkokai įsibėgėjant rungtynėms žaidimas buvo apylygis. Puikiai žaidė KTU vartininkas, kuris atrėmė keliatą šimtaprocentinių mūsų metimų. Lygus, klampus žaidimas buvo iki 12 rungtynių minutės (5:4). Varžovams neįmetus 7m baudinio, VHC „Šviesa“ pradėjo bėgti. Po akimirkos komandas jau skyrė 4 įvarčiai (8:4). Dar prabėgus 10 min. mūsiškiai jau buvo priekyje 11 įv. skirtumu. Per šias minutes puikiai vartus laikė Edmundas Pelėda, komanda puikiai gynėsi ir neleido pelnyti varžovams įvarčių. Pirmoji rungtynių pusė baigėsi mūsų naudai 17:7.
Ir atrodė jau viskas ramu ir baigta. Tačiau antrame kėlinyje kauniečiai stipriai patampė mūsų rankininkus už ūsų. Mūsų komandos žaidimas pašlijo. Mūsiškiai pradėjo bėgti, daryti klaidas, o tuo naudojosi KTU. Mūsų pirmavimas po truputį mažėjo. Kauniečiai tikrai puikiai kovėsi, nepasidavė ir priartėjo prie VHC „Šviesos“ (26:18; 29:22; 30:26). Likus minutei mūsų žaidėjai dar pelnė pora įvarčius ir laimėjo šias rungtynes (32:26).
Didžiausias šiandienos nuostolis Valdo Drabavičiaus trauma 20 rungtynių minutę – dalinis raumens plyšimas. Mėnesį mūsų komandos kapitono nematysime aikštelėje.
Mūsų komandos vartininkas Justinas Biekša: „Pradžia buvo sunki, kol atradome savo žaidimą. Pagrindinis uždavinys buvo – „susitvarkyti galvas“, apsiginti. Pirmajame kėlinyje savo uždavinius įvykdėme, o antrame persvarą išbarstėme ir prisidarėme problemų. Kas lėmė tai? Manau, nesusitvarkėme, pradėjome daryti klaidas,  neapgalvotų metimų,  klaidų gynyboje. Varžovų vartininkas puikiai „sustovėjo“, atrėmė gražių metimų. Savo komandai parašyčiau šiandien du pažymius: už pirmą kėlinį – 8 balus, o už antrą - 4.“
KTU vartininkas Ridas Podziavičius: „Tikėjomės „įkąsti“ „Šviesai“. Norėjome parodyti, kad galime kovoti. VHC „Šviesa“ turėjo išsigąsti iš pradžių, bet vėliau varžovų patirtis padarė savo – vis tik esame lygos debiutantai. Mums pritrūko susižaidimo. Daug problemų šiandien mums pridarė VHC „Šviesos“ tolimi metimai – nesugebėjome nuo jų apsiginti. Kartais net sunku nuspėti, į kurią poziciją numes. Didžiausias mūsų pliusas šiandien, kad nepasidavėme anksčiau laiko, atsirado užsidegimas, net ir pralaiminti dideliu skirtumu. Kovėmės iki galo. Minusas – kad pritrūko susikalbėjimo“
Mūsų komandai įvarčius pelnė Tomas Bernatavičius – 8(1), Karolis Antanavičius – 6, Tadas Tumosas ir Valdas Drabavičius – po 5įv., Artūras Švilpa – 4, Matas Mecelica, Rosvaldas Ramunis, Tadas Rasakevičius ir Laurynas Pacevičius pelnė po 1 įv.
KTU komandai įvarčius pelnė Vilius Juozaitis – 7, Deivydas Jovaišas – 7(1), Arminas Stankūnas – 4, Edvinas Balčiūnas, Linas Repečka, Algirdas Lazauskas – po 2įv., Karolis Jankauskas ir Paulius Variakojis – po 1 įv.