VILNIAUS RANKINIO CENTRAS - Naujienos: IŠ KLAIPĖDOS SU PRALAIMĖJIMU
IŠ KLAIPĖDOS SU PRALAIMĖJIMU
Po Baltijos rankinio lygos savaitgalio grįžtame į „Vivus.lt“ rankinio lygą. Šį kartą nusikėlėme į Klaipėdą. Po atkaklios kovos VHC „Šviesa“ nusileido šeimininkams – „Dragūno“ rankininkams 27:31.
Nuo pat pirmo kėlinio komandos įsivėlė į kovingą, greitą žaidimą. Mūsiškiai pradėjo vesti žaidimą. Po kelių minučių šeimininkai išlygino rezultatą ir jau jie buvo priekyje. Po 11 min. „Dragūnas“ buvo priekyje 7:4. Po akimirkos, surezgę kelias rezultatyvias atakas, jau priekyje buvo mūsiškiai (8:7). Klaipėdiečiai išlygino rezultatą ir minimalia persvara jau buvo priekyje. Taip žaidimas vyko iki pirmojo kėlinio pabaigos. Tik likus porai minučių šeimininkai pabėgo per du įvarčiu ir į pertrauką išėjo pirmaudami (16:14).
Antroji rungtynių pusė vyko panašiai kaip ir pirmas kėlinys. Iki antrojo kėlinio vidurio klaipėdiečiai buvo 3 įv. skirtumu (20:17; 23:20). Susitikimui ritantis link pabaigos „Dragūnas“ susikrovė 5 įvarčių persvarą. Besibaigiant rungtynėms VHC „Šviesa“ sušvelnino atsilikimą iki dviejų įvarčių (26:28), bet klaipėdiečiai pelnė dar kelis varčius ir rungtynes pabaigė pirmaudami 5 įvarčiais (31:27).
Po šių rungtynių mūsiškiai išlieka ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje. Iki pirmojo etapo pabaigos lieka dar du susitikimai su KTU ir HC Utena.

„Dragūno“ komandos žaidėjas Modestas Vaitekūnas: „Pagrindinis uždavinys buvo laimėti. Nors ir stipriai nukraujavę žaidėme, tačiau pavyko pasiekti teigiamą rezultatą. Pats žaidimas aikštėleje buvo tikrai neblogas. Manau gausiai susirinkusiems sirgaliams tikrai patiko rungtynės. Tiek pirmame, tiek antrame kėlinyje nepavyko išvengti vaikiškų klaidų, kurias „Šviesa“ sėkmingai versdavo lengvais įvarčiais. Daugiausiai šiandien problemų pridarė Valdas Drabavičius ir pačių mūsų vaikiškos klaidos.“

Mūsų komandos treneris Raimondas Maldžius: „Rungtynes vertinu pusėtinai. Keli žaidėjai tik grįžę po ligų. Bet galima sakyti, kad pralošėme per savo skubėjimą. Buvo kelios atkarpos, kada perskubėjome puolime ir per tai gavome greitus įvarčius į savo vartus. Būtent per tas kelias atkarpas „Dragūnas“ sugebėjo kelis kartus pasidaryti persvarą 4 – 5 įv. Po kurių mes bandėme lyginti. Dėl kovingumo gynyboje priekaištų neturime, vyrai kiek galėjo, tiek dirbo. Antrame kėlinyje mūsiškiai pavargo. Po ligos žaidė ir Karolis, ir Tadas, kurie pagal viską gal ir neturėjo žaisti šiandien. Mums trūko truputį trūko šviežumo. O „Dragūno“ rankininkai tuo naudojosi. Jie bandė toje vietoje didinti tempą.“

„Dragūno“ komandai įvarčius pelnė: Laurynas Simanavičius ir Modestas Vaitekūnas  – po 7įv., Gabrielius Virbauskas – 7(2), Lukas Vanagas – 3, Romeo Alain, Šarūnas Ugianskis ir Laurynas Palevičius – po 2įv., Benas Butkus – 1įv.
Mūsų komandai įvarčius pelnė: Valdas Drabavičius – 10(2), Tomas Bernatavičius – 5, Karolis Antanavičius – 4, Matas Mecelica ir Jovydas Jurašius – po 2įv., Tadas Tumosas, Artūras Švilpa, Ignas Jonuška ir Julius Šeibokas – po 1įv.