VILNIAUS RANKINIO CENTRAS - Naujienos: VHC "Šviesos" žygis Baltijos rankinio lygoje sustojo Suomijoje
VHC "Šviesos" žygis Baltijos rankinio lygoje sustojo Suomijoje
VHC "Šviesos" žygis Baltijos rankinio lygoje sustojo Suomijoje
Vilniaus VHC „Šviesos“ rankininkai pralaimėjo lemiamas rungtynes dėl kelialapio į Baltijos lygos ketvirtfinalį. Vilniaus komanda šeštadienį išvykoje 19:29 (10:16) nusileido Kehros „Horizon“ klubui. Ir buvo tik labia minimalus šansas keliauti į kitąBaltijos rankinio lygos etapą. Mūsų rankininkams būtinai reikėjo iškovoti bent tašką sekmadienio išvykoje pas HC „Cocks” komanda.  
VHC „Šviesą“ tenkino net ir nedidelis pralaimėjimas (1-3 įvarčių skirtumu), tačiau Kehros komanda iškart pradėjo diktuoti sąlygas ir jau 13-ąją min. pirmavo 9:2. Vilniečiams kurį laiką pavyko neatsilikti labai smarkiai, bet antrojo kėlinio pradžioje „Horizon“ surengė dar vieną spurtą, nutolo 23:12 (46-ąją min.) ir „Šviesos“ padėtis tapo beviltiška.
Vilniaus „Šviesos“ rankininkams nepavyko atlikti žygdarbio ir įveikti Baltijos lygos čempionės vardą ginančią Ryhimiakio „Cocks“ komandą. Vilniečiai išvykoje pralaimėjo paskutiniąsias grupių etapo rungtynes 21:30(7:15) ir nepateko į ketvirtfinalį.
„Šviesa“ per 10 rungtynių surinko 7 taškus ir A grupėje užėmė penktąją vietą.
Rezultatyviausias grupių etapo žaidėjas buvo Arturas Lazdinis (Rygos „Celtnieks“). Jis per 10 rungtynių įmetė 95 įvarčius. Trečiąją ir ketvirtąją vietas užėmė „Šviesos“ rankininkai Tomas Bernatavičius (67 įvarčiai) ir Valdas Drabavičius (63 įvarčiai).
VHC „Šviesos“ treneris Raimondas Maldžius: „Važiuodami tikėjomės laimėti tašką rungrynėse su HC „Kehra”. Bet prieš pat kelionę susirgo Karolis Antanavičius, kuris liko namuose. Nevyko ir Laurynas Pacevičius. Jų rungnėse labai trūko. „Kehra” palaikoma žiūrovų žaidė labai aktyvviai ir pelnytai laimėjo. Kitą dieną mūsų gretos dar praretėjo. Dėl traumos nežaidė Valdas Drabavičius. Tad mūsų šansai laimėti bent tašką buvo minimalūs.”