RUNGTYNĖS NIEKIENO NAUDAI
XV turo rungtynėse vyko mūšis dėl trečiosios pozicijos reguliariajame sezone. VHC „Šviesos“ pergalės atveju jie būtų priartėję prie tikslo užimti trečiąją vietą. Alytaus klubui, norint pakovoti dėl šios pozicijos, reikėjo tik pergalės. Pirmoji tarpusavio dvikova Alytuje baigėsi mūsiškių pergale 31:30. Tad laukė dar vienas įnirtingas susitikimas, kuriam atsakingai ruošėsi abi komandos.
Šį kartą nei viena komanda nebuvo stipresnė. Rungtynės baigėsi lygiu rezultatu 30:30. Pirmajame kėlinyje nei viena komanda neišsiveržė žymesniu rezultatu į priekį. Žaidimas buvo lygus. Tik besibaigiant pirmajai rungtynių pusei, 26 min., mūsiškiai išsiveržė į priekį 3 įvarčių persvara, bet paskutinę minutę svečiai sušvelnino rezultatą. Į pertrauką mūsų komanda išėjo minimalia persvara 14:13.
Antroje rungtynių pusėje vėl pranašesnės komandos nebuvo. Abi komandos puolė, abi klydo, abi naudojosi varžovų klaidomis. Visą antra kėlinį tai viena, tai kita komanda išsiverždavo į priekį. Rezultatas buvo lygus. Artėjant rungtynėms į pabaigą mūsiškiai minimaliai buvo priekyje, bet varžovai lygino rezultatą. Likus 2 min. VHC „Šviesa“ išsiveržė į priekį 30:28 ir jau kvepėjo pergale, bet 1,5 min. alytiškiai išlygino rezultatą (30:30) ir rungtynės baigėsi niekieno naudai. Aišku, mūsiškiams šis rezultatas buvo lygus pralaimėjimui, bet nenuleidžiame nosių, keliaujame toliau. Šį savaitgalį komandos laukia Baltijos rankinio lyga Estijoje ir Suomijoje.
Mūsų komandos žaidėjas Ignas Jonuška: „Puolimas šiandien gana gerai pavyko, 30 įvarčių įmetėme. Matėsi, kad antrame kėlinyje daugumą atakų, kur nepadarėme klaidų, baigėsi metimais ir gana gerais įvarčiais, o gynyboje tik dirbti ir dirbti. Juodas darbas. Praleidome 30 įvarčių, žinome savo klaidas, ties tuo ir dirbsime. Aišku, paskutinėmis sekundėmis pritrūko, manau, šaltos galvos. Antrą kartą jau šį mėnesį reikėjo šaltos galvos rungtynių pabaigoje. Pirmojo kėlinio pabaigoje galėjome persvarą išlaikyti, nes pirmavome trimis įvarčiais, dvi atakas išskubėjome ir gavome du įvarčius „į rūbinę“. Tai šiek tiek numušė tai mūsų ūpą. Antrame kėlinyje, turėjome du įvarčius, bet kaip minėjau, šiek tiek pritrūko šalto proto. Varžovų komandoje daugiausiai problemų pridarė centras ir linija.“
Alytaus „Varsos-Stronglaso“ komandos žaidėjas Rokas Lastauskas: „Uždavinys buvo vienas – laimėti rungtynes. Lygiosios. Susitiko lygiaverčiai varžovai. Žinojome, kad bus sunki kova, su „Šviesa“ niekada lengva nebūna. Visas rungtynės ėjo įvartis į įvartį, tik pačiame gale viskas aiškėjo. Manau žiūrovams rungtynės patiko, nes nemažai įvarčių. Ir, tikrai, manau įdomios buvo rungtynės. Pagrindinis akcentas – „Šviesa“ žaidžia greitą žaidimą, ar po įvarčio, ar po klaidos vykdo greitą puolimą. Trenerio buvo akcentuota, kad reikia sugrįžti. Matėme, kaip Aurelijus tris kamuolius susirinko ant greito. Tokius pagrindinius uždavinius lyg ir išpildėme. Aišku, gavome kelis greitus įvarčius, bet matyt iš rezultato, uždaviniai pavyko. Abu kėliniai buvo panašūs. Lygiai žaidėme. Bet kova pagrindinė vyko paskutinėse 10 min. kai einama įvartis į įvartį ir viena, ir kita komanda nori pabėgti į priekį, o tada jau atsiranda klaidos, nervingos atkarpos.“

Mūsų komandai įvarčius pelnė Valdas Drabavičius – 9(3), Karolis Antanavičius ir Artūras Švilpa – po 5įv., Tadas Tumosas – 4, Jovydas Jurašius – 3, Tadas Rasakevičius – 2, Tomas Bernatavičius ir Laurynas Pacevičius – po 1įv.
Alytiškiams įvarčius pelnė Aurelijus Sabonis – 7, Irmantas Asakavičius – 6, Rokas Lastauskas – 5, Žygimantas Micevičius – 5(1), Gintautas Adamkevičius – 3(2), Remigijus Čepulis – 2, Tautvydas Petrušauskas ir Ridas Čeginskas – po 1įv.