NESĖKMINGAS TREČIADIENIS KAUNE
Šiandien mūsų komanda išvyko į Kauną, kur susitiko su Rankinio lygos turnyrinės lentelės lyderiais. Nors rungtynių pradžia buvo daug žadanti. VHC „Šviesa“ buvo vedanti komanda. Praėjus 10 min. šeimininkai išlygino rezultatą ir išsiveržė į priekį (11:8). Bet mūsiškiai, pelnę kelis įvarčius iš eilės, vėl išlygino rezultatą (11:11). Tačiau, kaip bebūtų gaila – neilgam. Kauniečiai pradėjo tolti. Mūsiškiams didelė problema buvo „Granito“ gynyba ir vartininkas Tadas Sveikauskas. Pasibaigus pirmajam kėliniui komandas skyrė penki įvarčiai (19:14).
Antrame kėlinyje mūsiškių žaidimas sustojo. Per 10 min. VHC „Šviesa“ sugebėjo įkrapštyti į varžovų vartus tik du įvarčius, o, aišku, kauniečiai tuo naudojosi ir bėgo į priekį (27:16). Įpusėjus kėliniui komandas skyrė 13 įvarčių. Artėjant prie rungtynių pabaigos mūsiškiai pagaliau vėl radėjo pulti varžovų vartus ir sušvelnino rezultatą. Rungtynės baigėsi šeimininkų naudai – 34:27.
Po poros dienų komnada išvyksta į šiaurę, kur šeštadienį Baltijos rankinio lygoje susitiks su HC „Kehra“ ir „Cocks“.
„Šiandien kauniečiai objektyviai buvo geresnė komanda. Mums nesisekė nei puolimas, nei gynyba. Iš vėžių mūsų puolimo veiksmus išmušė, kada buvo asmeninė gynyba prieš Tomą Bernatavičių. Mes tam skyrėme tik vieną treniruotę. Žadėjai neišpildė mūsų uždavinių, kai vieną gina asmeniškai. Šiandien labai trūko pagrindinių mūsų gynėjų – Juliaus Šeiboko ir Lauryno Pacevičiaus. Todėl šiose vietose gynyboje buvo labai didelės spragos. Neapgynėme centro. Per centrą jie sumetė daugiausiai įvarčių. Palyginus apsigynėme kraštuose, nedaug jie įmetė iš greito puolimo, bet centre mums trūko gynėjų. Maži, greiti mūsų gynėjai neišpildė visų reikalavimų, kad buvo sakyta prieš rungtynes. Komanda sužaidė labai prastas rungtynes, pralaimėjome dideliu skirtumu ir atrodėme kaip labai silpna komanda. Šios rungtynės nėra labai skaudžios mums turnyrinėje lentelėje, svarbiausia dabar laimėti prieš Alytų ir išsilaikyti trečioje vietoje, kas pravers atkrintamosiose.“ - komandos treneris Antanas Taraskevičius.

„Granito-Kario“ komandai įvarčius pelnė: Mindaugas Urbonas – 7(3), Vaidas Drevinskas ir Modestas Štarolis – po 6įv., Manvydas Lazauskas – 4, Tadas Bučinskas – 3, Paulius Šarkauskas, Mindaugas Barzdenis ir Paulius Zėringis – po 2įv., Mantas Reinys ir Karolis Grigas – po 1įv.
Mūsų komandai įvarčius pelnė: Karolis Antanavičius – 8(1), Tadas Rasakevičius ir Valdas Drabavičius – 6įv., Kristupas Goštautas ir Artūras Švilpa – po 2įv., Tomas Bernatavičius, Rosvaldas Ramunis ir Jovydas Jurašius – po 1įv.