LRF Taurės pusfinalyje pralaimėjimas paskutinę sekundę
Šis savaitgalis skirtas LRF taurės finalams. Alytuje šiandien vyko Taurės pusfinaliai. Pirmasis pusfinalis vyko tarp Vilniaus „VHC Šviesos“ ir Klaipėdos „Dragūno“ komandų. Savo kovingumu rungtynės buvo vertos finalo vardo. Tik per plauką, paskutinę sekundę klaipėdiečiai išnešė sveikatą kailį ir pateko į finalą.
Klaipėdiečiai rungtynes pradėjo geriau ir didžiąją pirmojo kėlinio dalį jie buvo priekyje. „Nepramušamas“ mūsų komandai buvo varžovų vartininkas Benas Vaicekauskas.  22 rungtynių minutę „VHC Šviesa“ atsilikinėjo 5 įvarčiais (7:12), tačiau per likusį laiką Lietuvos čempionai pelnė tik vieną įvartį ir prieš ilgąją pertrauką turėjo minimalų pranašumą (13:12).
Antrajame kėlinyje vyko tikras abiejų ekipų nervų karas: 40 – ąją susitikimo minutę nervinės įtampos neatlaikė vienas iš mūsų komandos lyderių Tomas Bernatavičius, kuris „užsidirbo“ mėlyną kortelę. Komanda liko žaisti keturiese (vartininkas ir trys žaidėji). „Dragūnas“ pirmavo 22:16. Aistros dar labiau užvirė, kai 53 rungtynių minutę buvo pašalintas ir mūsų komandos treneris Raimondas Maldžius. Net ir po šio šalto dušo Vilniaus klubas nepalūžo ir pačioje rungtynių pabaigoje išlygino rezultatą (26:26). Mūsų komandos duobkasiu tapo „Dragūno“ žaidėjas Žanas Gabrielius Virbauskas, kuris paskutinėmis sekundėmis pasiuntė kamuolį į vartus ir išplėšė savo klubui pergalę 27:26.
Geriausiais susitikimo žaidėjais tapo Karolis Antanavičius („VHC Šviesa") ir Lukas Vanagas („Dragūnas“).
Mūsų komandai įvarčius pelnė: Valdas Drabavičius – 8(4), Tomas Bernatavičius – 6, Karolis Antanavičius – 5, Artūras Švilpa, Dovydas Jurašius ir Laurynas Pacevičius – po 2įv.
Klaipėdos „Dragūnui“ įvarčius pelnė: Lukas Vanagas – 7, Laurynas Palevičius – 7(2), Žanas Gabrielius Virbauskas – 6, Karolis Bliuvas, Gintaras Cibulskis ir Laurynas Simonavičius – po 2įv.
Antroje poroje susitiko Alytaus „Varsos-Stronglaso“ ir Kauno „Granito-Kario“ komandos. 28:26 nugalėjo kauniečiai, kurie ir pakliuvo į finalą.