BHL savaitgalį Lietuvos dvikoje pranašesnis "Dragūnas"
Šiandien rungtynės prasidėjo labai gerai. Mūsų komanda išėjo nusiteikusi, drausmingai puolė ir gynėsi. Varžovai pelnė du įvarčius, mūsų rankininkai – keturis, jie pelnė keturis – mūsiškiai – aštuonis įvarčius. Įpusėjus kėliniui mūsiškiai buvo 5įv. priekyje (12:7). 20 min. Mūsų komanda buvo priekyje 6įv. skirtumu. Susitraumavus „VHC Šviesos“ varikliui Tomui Bernatavičiui, komandos žaidimas sustojo. „Dragūnas“ tuo pasinaudojo ir pradėjo vytis. Paskutinėmis kėlinio minutėmis varžovai rezultatą išlygino ir išsiveržė į priekį 18:17.
Antrame kėlinyje komandos žaidė apylygiai. Mūsiškiai lygino rezultatą (21:21; 22:22). Bet po akimirkos dragūniečiai sužaidė atkarpą 8:0 ir mūsiškiai turėjo gerokai padirbėti besivejant. Nors ir kiek mūsų komanda besikabino, bet nepavyko. Susitikimas baigėsi rezultatu 36:28 „Dragūno“ naudai.

„Dragūno“ komandos žaidėjas Benas Butkus: „Žinojome, kad žaidžiant prieš „Šviesą” teks atiduoti visas jėgas ir tikėjomės geros kovos. Pradžioje išėjome nepasiruošę, darėme daug klaidų, gynyboje nesusitvarkėme. Neižėjo sustabdyti „VHC Šviesos” tolimų metimų. Tačiau į antrą kėlinį šėejome kaip visai kita komanda, sustygavome gynybą, privertėme varžovą klysti. Tai atsispindėjo ir rezultate. Tačiau labia apmaudu dėl Luko Simėno, kuris antrame kėlinyje gavo traumą.”
Mūsų komandos žaidėjas Rosvaldas Ramunis: „Tikėjomės, kad bus sunkios rungtynės ir nebus lengva. Akcentavome ginybą. Labiausiai visas pastangas dėjome gynyboje prieš G. Virbauską ir greitą mūsų puolimą, kuris pavyko pirmajame kėlinyje. Vėliau praradome Tomą Bernatavičių ir žaidimas pradėjo strigti. Antrame kėlinyje pradėjome sunkiau atakuoti.”
„Dragūno“ komandai įvarčius pelnė Gabrielius Virbauskas – 7(2), Karolis Bliuvas – 6, Laurynas Palevičius – 6(2), Laurynas Simonavičius ir Benas Butkus – po 4įv., Gintaras Cibulskas, Lukas Juškėnas ir Lukas Vanagas – po 2įv., Romeo Alain, Šarūnas Ugianskis, Lukas Simėnas ir Benediktas Pakalniškis – po 1įv.
Mūsų komandai įvarčius pelnė Valdas Drabavičius – 7(1), Karolis Antanavičius ir Tomas Bernatavičius – po 5įv., Kristupas Goštautas – 4, Rosvaldas Ramunis – 3, Matas Mecelica, Artūras Švilpa, Aleksandr Grišin ir Laurynas Pacevičius – po 1įv.