VILNIAUS RANKINIO CENTRAS - Naujienos: Po Vilniaus derbio "VHC Šviesa" dar tvirčiau įsitaisė tarp lygos lyderių
Po Vilniaus derbio "VHC Šviesa" dar tvirčiau įsitaisė tarp lygos lyderių
Po Vilniaus derbio "VHC Šviesa" dar tvirčiau įsitaisė tarp lygos lyderių
Ir vėl praaidėjo Vilniaus derbis. Šį kartą mūsų komanda visa galva buvo pranašesni už kitą sostinės komandą. Nors buvo tikėtasi sunkių rungtynių, kaip ir pridera miesto derbiui, bet tas neįvyko. Puikiai šiandien žaidė mūsų žaidėjai. Karolis Antanavičius net iš 11 mestų metimų į varžovų vartus pataikė 10 kartų. Labai gerai sužaidė ir kiti mūsų pagrindo žaidėjai.
Nuo pat pradžių mūsų komanda perėmė žaidimą į savo rankas. Po 10 min. priekyje buvo 2 įv. skirtumu (6:4). Dar po 10 min. komandas skyrė 5 įv. (11:6), o prieš pertrauką komandas skyrė 7 įv. (17:10). Sugrąžinti intrigos po pertraukos HC „Vilnius“ jau neįstengė. Antrame kėlinyje nor sir bandė varžovai kabintis, bet mūsiškiai keliais žingsniai visada buvo priekyje. Einant susitikimui į pabaigą, pasireikšti galėjo ir antro sastato žaidėjai. Tad Vilniaus derbio rungtynes ir šį kartą laimėjo mūsų rankininkai 36:27.
„Rungtynių tikėjomės sunkių. Nors varžovas gerai žinomas, bet Vilniaus derbyje visada būna chaosas aikštelėje, nebūna lengvų rungtynių. Pagrindinis akcentas prieš rungtynes, buvo gynyba: neleisti mesti atraminių metimų, kuriuos mūsų vartininkams sunku atlaikyti. Ir, aišku, greitas puolimas. Varžovų komandoje visi žaidžia, bet šiandien sunkiausia buvo susitvarkyti su linija. Šį kartą savo komandai parašyčiau 8 balus. Galėjome ir geriau.“ – mūsų komandos žaidėjas Karolis Antanavičius.
„Tikėjomės, žinoma, greitų rungtynių, nes „VHC Šviesa“ garsėja kaip greito puolimo komanda. Norėjome sutramdyti jų greitą puolimą, bet, deja, nepavyko. Pirmajame kėlinyje praleidome 8-9 įv. iš greito puolimo. Gynyba buvo gana nebloga, bet „Šviesos“ greitas puolimas mus ir pražudė. Problemų šiandien mums pridarė konkurentų gera gynyba, nes kartais tikrai neturėjome ką daryti, negalėjome užpulti. Mums šiandien trūko žaidybinės praktikos komandai, nes turėjome tik vienas rungtynes, o varžovai turėjo rungtynių ir mūsų čempionate, ir Baltijos rankinio lygoje. Aišku, gal pritrūko ir sėkmės.“ – HC „Vilniaus“ komandos žaidėjas Šarūnas Sakalauskas.
Mūsų komandai įvarčius pelnė Karolis Antanavičius – 10, Artūras Švilpa – 8, Valdas Drabavičius – 7, Tomas Bernatavičius – 5(2), Rosvaldas Ramunis – 3, Airijus Čypas, Julius Šeibokas ir Jovydas Jurašius – 1įv.
Varžovų komandoje įvarčius pelnė Šarūnas Sakalauskas – 8(3), Martynas Lapinskas – 5, Karolis Antonovičius – 4, Lukas Ragelis ir Domantas Raudonius – po 3įv., Erikas Giliun ir simas Stankevičius – po 2įv.