VILNIAUS RANKINIO CENTRAS - Naujienos: VIETOJ PERGALĖS - LYGIOSIOS
VIETOJ PERGALĖS - LYGIOSIOS
VIETOJ PERGALĖS - LYGIOSIOS
Antra diena – antros Baltijos rankinio lygos rungtynės. Šį kartą mūsų namuose svečiavosi Estijos komanda – Viljandi HC. Šiandien salėje virė tikras pragaras. Kurio galutinis rezultatas – lygiosios.
Nuo pat pirmųjų minučių pasidalinę netaikliais metimai komandos įsibėgėjo. Mūsiškiai pradėjo greitai pulti, puikiai gynėsi ir varžovams per 10 min. neleido įmesti nei vieno įvarčio. 18 rungtynių minutę Viljandi rankininkai sugebėjo pelnyti tik 3 įvarčius (8:3). Bet ir estų traukinys įsivažiavo. Varžovai pradėjo artėti ir pasibaigus pirmajam kėliniui atsilikinėjo tik 2 įv. skirtumu (12:10).
Antroje rungtynių pusėje varžovas buvo greitesnis – greičiau judėjo puolime ir gynyboje. Visą antrą kėlinio laiką komandos žaidė įvartis į įvartį, tik per pora žingsnių mūsiškiai buvo priekyje (16:14; 18:17). Įpusėjus kėliniui estai sugebėjo išlyginti rezultatą (16:16), o tada dar labiau ir stipriau komandos kovą. Tik laiko klausimas buvo, kas perims iniciatyvą. Estai išsiveržė į priekį (18:19), bet po akimirkos mūsiškiai išlygino rezultatą. Kova vyko iki pat paskutinių sekundžių. Gaila, bet mūsiškiai išleido iš savo rankų pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 22:22.
 
„Prieš rungtynes žinojome, kad pas jus yra trys pavojingi žaidėjai, kurie varo visą žaidimą į priekį, todėl svarbiausia buvo juos paimti. Beveik tai pavyko. Iš kraštų metė nedaug. Tai pat tai pavyko apginti. Mums puolime buvo sunku žaisti. Pas mus sudėtis yra silpnoka, nes turime tik kelis patyrusius žaidėjus, o kiti jauni, todėl kažką labai rokiruoti negalime. Jauni žaidėjai neturi patirties. Vakar taip pat, kaip ir šiandien, pradėjome labai prastai, nepataikėme, bet paskui įsivažiavome. Per pertrauką kalbėjome, kad turime žaisti iš visų jėgų ir turime parodyti, ką sugebame.“ – Viljandi HC komandos treneris Marko Koks.
„Šiandien buvo svarbiausia apsiginti. Pradžia buvo gera, apsigynėme, varžovai keliolika minučių sugebėjo pelnyti tik 3 įv. O paskui nesujudėjom. Iki pergalės šiandien pritrūko disciplinos – treneriai mums sako daryti viena, o mes kažkodėl to nedarome. Darome vis tiek savaip. Treneris mus sako pasistatyti liniją į vieną vietą, o mes pasistatome į kitą. Savo kažką bandome padaryti, nors treneriai mums liepia visai kita. Varžovai mus šiandien ir pasivijo, nes trūko pas mus disciplinos. Nežinau, mūsų pabaigos, jau kelintos rungtynės iš eilės nepavyksta. Nemokame žaisti pabaigoje. Vakar irgi buvo +11, o pabaigoje taip gavosi, kad galėjo irgi būti lygiosios. Nežinau kas įvyksta, gal atsipalaiduojame, neklausome trenerių.“ – mūsų komandos kapitonas Valdas Drabavičius.
 
Mūsų komandai įvarčius pelnė Valdas Drabavičius ir Tomas Bernatavičius – po 7įv.,  Karolis Antanavičius – 3, Matas Mecelica ir Tadas Tumosas – po 2įv., Rosvaldas Ramunis – 1įv.
„Viljandi HC“ komandai įvarčius pelnė Robert Lopp – 7, Andrei Khapal – 4, Kristo Jarve – 4(2), Kristjan Koovit – 3, Mikk Varik – 2, Simon Dromn ir Martin Allikalt – po 1įv.