PASKUTINĖS ŠIŲ METŲ RUNGTYNĖS
PASKUTINĖS ŠIŲ METŲ RUNGTYNĖS
Šiandien buvo sužaistos paskutinės „Vivus.lt“ rankinio lygos pirmojo rato rungtynės. Mūsų komanda savo aikštėje sutiko svečius iš Aukštaitijos – HC „Utena“ komandą. Rungtynių pradžioje labai gerai žaidė uteniškiai, kurie laikėsi už mūsų komandos. Mūsiškiai buvo priekyje 2-3 įvarčiais (7:5; 10:7). Tik besibaigiant pirmajam kėliniui „VHC Šviesa“ pabėgo į priekį per kelis žingsnius. Po 30 min. mūsų komanda priekyje buvo septynių įvarčių skirtumu (17:10).
Antrajame kėlinyje jau savo pranašumą rodė mūsiškiai. Pelnė 8 įvarčius iš eilės ir jau buvo 16 įv. skirtumu (28:12). Žaibiškai puolusi „VHC Šviesa“ dar labiau padidino savo persvarą ir įveikė „Uteną“ rezultatu 37:18. Tai buvo 6 mūsų komandos pergalė, kuri leidžia įsitvirtinti trečioje turnyrinės lentelės vietoje.
Mūsų komandos žaidėjas Aleksandr Grišin: „Pagrindiniai uždaviniai šiandien buvo apsiginti, užbėgti ant greito, atlikti derinius ir žaisti savo komandinį žaidimą. Pirmoje rungtynių pusėje nelabai tai sekėsi. Pirmame kėlinyje žaidėme apylygiai. Taip pas mus dažniausiai yra, kad pirmoje rungtynių pusėje mes neatiduodame savęs, pasisaugome. Antrame kėlinyje, rūbinėje mes pasikalbame, susikaupiame ir žaidžiama savo žaidimą. Antrame kėlinyje jau vykdėme beveik visus uždavinius.“
Uteniškių komandos žaidėjas Ernestas Nikitinas: „Šios dienos rungtynes vertinu tikrai blogai. Neįvykdėme uždavinių, kuriuos buvome suplanavę. O akcentavome, kad turime sustabdyti jų greitas atakas, neleisti „Šviesai“ įsibėgėti. Pirmame kėlinyje labai gera buvo mūsų pradžia. Labai gerai gynyboje stovėjome, neleidome jiems bėgti į greitas atakas. O vėliau įkritome į mini duobelę, kurioje ir pasilikome.“
Mūsų komandai įvarčius pelnė Valdas Drabavičius – 14, Tomas Bernatavičius – 6(1), Karolis Antanavičius ir Artūras Švilpa – po 5 įv., Aleksandr Grišin – 3, Matas Mecelica, Žygimantas Sinkevičius, Tadas Rasakevičius ir Laurynas Pacevičius – po 1 įv.
HC Utena komandai įvarčius pelnė Eimantas Sinkevičius – 6, Giedrius Kvyklys – 4, Karolis Ubeika – 4(3), Ernestas Nikitinas – 3, Kasparas Ubeika – 1 įv.