ŽINGSNIS Į TREČIĄ POZICIJĄ LYGOJE
Šį kartą Garliavoje susitiko dvi greičiausią rankinį lygoje žaidžiančios „KTU“ ir „VHC Šviesos“ ekipos. Jau prieš susitikimą buvo laukta greitos, su daug įvarčių kovos. Abi komandos buvo pasirengusios atlaikyti viena kitos greitas atakas, todėl aikštelėje vyravo daugiau ginybinis žaidimas.
Nuo pat pirmųjų minučių komandos žaidė greitą, apyligį žaidimą. Mūsiškiai buvo priekyje minimaliu skirtumu.  Besibaigiant pirmajam kėliniui mūsų rankininkai  parodė rimtą nusiteikimą ir atitrūko nuo aikštės šeimininkų 6 įvarčiaiss (19:13).
Antrojo kėlinio metu „KTU“ jau sugebėjo žaisti savo greitą rankinį, perėmė iniciatyvą. Likus 10 min. iki rungtynių pabaigos, komandas teskyrė 3 įvarčiai. Ir tai jau buvo signalas mūsiškiams. Nusiraminę, surikiavę  savo puolimą, „VHC Šviesa“ vėl grįžo į žaidimą, pelnė kelis įvarčius iš eilės ir jau buvo priekyje 8 įvarčių persvara (34:26). O tada jau tik liko užbaigti susitikimą. Mūsų komanda  šventė pergalę rezultatu 34:29.
Po šio susitikimo mūsiškiai pakilo į trečiąją turnyrinės lentelės vietą. Iki „Vivus.lt“ rankinio lygos pertraukos dar liko sužaisti dvi rungtynes: Baltijos rankinio lygoje su „Dragūnu“ ir paskutiniąsias pirmojo etapo rungtynes su „HC Utena“.
KTU treneris Darius Talačka: „Rungtynės nebuvo gražios žiūrovams, komandos kovojo iš visų jėgų, daug kas tikėjosi iš abiejų komandų greito žaidimo ir daug įvarčių. Atsižvelgiant į tai, galima sakyti, kad vyravo gynybinis rankinis. „Šviesos” komanda lyg ir pavargo antrajame kėlinyje, bet KTU greitasis puolimas nesugebėjo realizuoti nemažai 100% progų, o to pasekoje prasileido įvarčius į savo vartus, dėl to neleisdami sau sugrįžti į rungtynes ir kovoti dėl pergalės.”
Mūsų komandos treneris Raimondas Maldžius: „Galima sakyti, rungtynės susidėjo iš dviejų dalių. Pirmoje pusėje daugiau-mažiau laikėmės plano. Buvome pakankamai drausmingi ir puolime, ir gynyboje. Ir, manau, ėjome kaip ir planavome. Antro kėlinio viduryje KTU asmeniškai pasiėmė Tomą Bernatavičių. Atsirado mūsų komandos žaidime drausmės trūkumas ir varžovai perėmė iniciatyvą. Labai gerai, kad tuo metu sugebėjome padaryti kelias pusiau greitas atakas ir todėl grįžome įžaidimą. Tada jau sužaidėme kiek galima geriau būdami duobėje. Prieš rungtynes mes žinojome, kad varžovai greitai žais, todėl tam ruošėmės. Taip ir buvo, jie pagreitino savo žaidimą antrame kėlinyje, tam mes buvome pasiruošę atsakyti, bet mus išmušė, kad žaidėme ilgą laiką mažumoje, o jie tuo ir naudojosi.“

KTU komandai įvarčius pelnė Vilius Juozaitis – 7, Ignas Grigas – 6, Deividas Jovaišas – 5(2), Arminas Statkūnas – 4, Karolis Jankauskas -  3, Aurimas Balčiūnas – 2, Mindaugas Urbas – 1.
Mūsų komandai įvarčius pelnė Valdas Drabavičius – 12(1), Artūras Švilpa – 7, Karolis Antanavičius ir Tomas Bernatavičius – po 4įv., Rosvaldas Ramūnis – 3, Jovydas Jurašius ir Tadas Rasakevičius – po 2įv.