VILNIAUS RANKINIO CENTRAS - Naujienos: PRALAIMĖJIMAS KLAIPĖDIEČIAMS
PRALAIMĖJIMAS KLAIPĖDIEČIAMS
PRALAIMĖJIMAS KLAIPĖDIEČIAMS
Šeštajame „Vivus.lt“ rankinio lygos ture mūsų komanda namuose sutiko rankininkus iš Klaipėdos. Šį kartą po sunkios kovos „VHC Šviesa“ turėjo pripažinti Uostamiesčio komandos pranašumą. Daug įtakos turėjo tai, kad šiandien nerungtyniavo mūsų komandos vienas iš lyderių Valdas Drabavičius.
Jau pirmajame kėlinyje mūsiškiai turėjo vytis klaipėdiečius, kurie nuo pirmųjų minučių išsiveržė į priekį (2:5; 4:10). Mūsų komandos gretos išretėjo, kai po grubaus taisyklių pažeidimo iš aikštės buvo pašalintas mūsų vartininkas Edmundas Pelėda. Nors vilniečiai kabinosi, puolė varžovus, bet svečiai atsakė tuo pačiu ir dar dvigubai. Po pirmųjų 30 min. atsilikimas buvo 7 įvarčiai (12:19).  
Antrajame kėlinyje mūsiškiams atsitiesti nepavyko. Vėl klimpome gynyboje ir nepramušėme aukštaūgių priešininkų žaidėjų. Šiandien klaipėdiečiai buvo greitesni, gudresni ir žaidė visa galva geriau. Rungtynės baigėsi rezultatu 26:34. Po dviejų savaičių abi komandos vėl susitiks Vilniuje, kur jau kovos Baltijos rankinio lygoje. O po šio susitikimo Vilnias „VHC Šviesa“ rikiuojasi ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje.
Mūsų komandos žaidėjas Artūras Švilpa: „Prieš rungtynes, kaip ir prieš kiekvieną komandą, akcentavome savo gynybą. Visiškai nepavyko puolimas. Jie primetė labai daug savo greitų įvarčių. Praktiškai tai ir buvo priežastis, kodėl pralaimėjome. Pirmame kėlinyje nepasisekė puolimas, daug klaidų, daug gavome greitų įvarčių, o antras kėlinys, manau, buvo klampokas ir vienai, ir kitai komandai. Savo komandos žaidimą šiandien įvertinčiau 4 balais.“
„Dragūno“ žaidėjas Gabrielius Virbauskas: „Pagrindiniai akcentai buvo gerai pradėti rungtynes, būti užsivedus, bėgti ant greito ir, žinoma, stabdyti jų greitą puolimą. Prieš susitikimą sužinojome, kad nebus Valdo Drabavičiaus, todėl mūsų užduotys buvo šiek tiek lengvesnės. Tikėjomės sunkių ir greitų rungtynių. Pirmą kėlinį mes pradėjome tikrai gerai, bėgome, sumetėme metimus, bet prieš pertrauką prametėme šiek tiek ir jie užbėgo ant greito. Sumažino tą deficitą. Antrame kėlinyje mes sustojome žaisti, rungtyniavome įvartis į įvartį. Šiandien savo komandą vertinčiau skirtingą: už pirmą kėlinį parašyčiau 9, o už antrą – 4 balus.“
Mūsų komandai įvarčius pelnė Artūras Švilpa – 7(4), Karolis Antanavičius, Tomas Bernatavičius ir Rosvaldas Ramunis – po 5įv., Matas Mecelica – 3, Tadas Rasakevičius – 1 įv.
„Dragūno“ komandai įvarčius pelnė Gabrielius Virbauskas – 8(2), Laurynas Simonavičius – 6, Lukas Vanagas – 5, Gintaras Cibulskis, Modestas Vaitekūnas, Benas Butkus ir Lukas Juškėnas – po 3įv., Laurynas Palevičius – 2, Karolis Bliuvas – 1įv.