VILNIAUS RANKINIO CENTRAS - Naujienos: LRF TAURĖS PUSFINALYJE VILNIUI ATSTOVAUS MŪSŲ KOMANDA
LRF TAURĖS PUSFINALYJE VILNIUI ATSTOVAUS MŪSŲ KOMANDA
LRF TAURĖS PUSFINALYJE VILNIUI ATSTOVAUS MŪSŲ KOMANDA
Į antrąjį LRF taurės ketvirtfinalio susitikimą mūsų komanda keliavo dvigubai nusiteikusi ir motyvuota nei vakar. Šį kartą dirbo ir galvos, ir kovos. Šiandien puikus Valdo Drabavičiaus ir Tomo Bernatavičiaus žaidimas nuvedė „VHC Šviesą“ į LRF turės pusfinalį.
Šį kartą mūsų komanda nuo pat pirmųjų minučių išsiveržė į priekį ir varžovus varė į nokdauną. Puiki gynyba ir puikus puolimas. Šiandien mūsiškiai žaidė kaip moka žaisti – greitą žaidimą. Jau 12 rungtynių minutę mūsiškiai buvo priekyje 5 įvarčių skirtumu (9:4). Po kelių minučių dar pridėjo ir į pertrauką išėjo būdami 7 įvarčiais priekyje (17:10).
Antrame kėlinyje žaidimas įsibėgėjo. Emocijos darė savo. Buvo daug išvarymų. Mūsų keli žaidėjai žaidė ant ribos, kurie turėjo po du išvarymus 2 min. HC „Vilniaus“ rankininkai nepasidavė, vijosi ir priartėjo per 5 įvarčius (16:21; 20:25). Mūsiškiai atstatydavo savo pranašumą. Likus 5 min. iki rungtynių pabaigos jau kvepėjo pergale ir LRF taurės pusfinaliu. „VHC Šviesa“ buvo priekyje 9 įvarčiais (25:34) ir buvo lik tik sulaukti pabaigos. Antrasis ketvirtfinalio susitikimas baigėsi rezultatu 29:37 mūsų komandos naudai. Tad, pirmas barjeras peržengtas, keliaujame į pusfinalį, kuris įvyks vasario mėnesį Alytuje.
HC „Vilniaus“ žaidėjas Martynas Lapinskas: „Pirmiausia, liūdna, kad teko pasitraukti iš LRF taurės, tikrai stipriai ruošėmės šitam savaitgaliui, kovojome vien tik dėl pergalės. Prieš rungtynes akcentavome „Šviesos“ greito puolimo stabdymą, tai padaryti pavyko. Gaila, tačiau to neužteko, rungtynėse pritrūko ilgesnio žaidėjų suoliuko, galbūt vietomis sėkmės.“
Mūsų komandos kapitonas Valdas Drabavičius: „Rezultatas teigiamas. Laimėjome 8 įvarčiais. Aišku, pirmame kėlinyje praleidome 10, o antrame – 19 įvarčių, bet jau buvo nuovargis, keli žaidėjai turėjo po 2 min. nuobaudas. Tadas Rasakevičius buvo išvarytas iš aikštelės su raudona kortele, o Karolis Antanavičius ir Tomas Bernatavičius po dvi 2 min. nuobaudas turėjo jau po pirmojo kėlinio, Matas Mecelica du kartus buvo išvarytas atsisėsti antrame kėlinyje. Todėl nelabai galėjome rizikuoti su stipria gynyba, tas ir lėmė mūsų 19 praleistų įvarčių antrame kėlinyje. Vakar gavome velnių nuo trenerių po tokio žaidimo, kaip žaidėme pas save namuose, todėl negalėjome antra diena iš eilės taip pat žaisti. Supratome, kad nežaidėme, kaip mes galime. Visai neblogai šiandien judėjome gynyboje, ko vakar nebuvo. Žaidėme taip, kaip jie žaidė – jie lėtai ir mes lėtai, o gale atakų būdavome užmigdyti. Šiandien jau mes jiems primetėme savo žaidimą. Stengėmės visur kuo greičiau judėti – gynyboje aktyviai, puolime keistis vietomis. 37 įvarčiai – manau neblogai.“
 
HC „Vilniaus“ komandai įvarčius pelnė Karolis Antonovičius – 9(1), Domantas Pukas – 7(3), Petras Raupėnas – 4, Martynas Lapinskas – 3, Erikas Giliun ir Domantas Raudonius – po 2įv., Mindaugas Stravinskas ir Dionizas Cichockas – po 1įv.
Mūsų komandai įvarčius pelnė Tomas Bernatavičius – 11, Valdas Drabavičius – 11(4), Karolis Antanavičius – 7, Artūras Švilpa ir Tadas Rasakevičius – o , Artūras Švilpa ir Tadas Rasakevičius – po 3įv., Airijus Čypas ir Julius Šeibokas – po 1įv.