LRF taurėje rungtynės niekieno naudai
LRF taurėje rungtynės niekieno naudai
Šiandien įvyko pirmosios Lietuvos rankinio federacijos taurės ketvirtfinalio rungtynės. Kaip būdinga Vilniaus derbiui, buvo kieta kova, tikra „mėsmalė“. Komandos žaidė grubų rankinį. Kietai gynėsi ir puolė. Nuo pat pirmosios minutės HC „Vilnius“ išsiveržė į priekį. Mūsiškiai nieko negalėjo padaryti prieš varžovų aukštus žaidėjus. Nors mūsų komandos rankininkai jiems kvėpavo į nugaras, bet įpusėjus kėliniui atsilikimas buvo jau 6 įvarčiai (5:11). Audringai palaikomi savo sirgalių mūsiškiai pelnė kelis įvarčius iš eilės ir prisivijo varžovus (9:11). Likus kelioms minutėms iki pertraukos komandos žaidė apylygiai, žaidė nerezultatyvų rankinį. Likus porai minučių varžovai dar padidino savo pranašumą (13:17).
Antroje rungtynių pusėje mūsiškiai pakeitė taktiką gynyboje ir žingsnis po žingsnio pradėjo artėti prie varžovų (15:18; 18:20), kol išlygino rezultatą (20:20). Prasidėjo dar aršesnė kova. Žaidėjai kovojo dėl kiekvieno kamuolio. Puikiai šiandien savo darbą atliko abiejų komandų vartininkai, kurie buvo didelės mįslės žaidėjams. Likus vienai minutei iki rungtynių pabaigos mūsų komanda išsiveržė į priekį (24:23; 25:24). HC „Vilnius“ nemiegojo, išlygino rezultatą 25:25, tačiau, deja, mūsiškiai nebespėjo suregzti rezultatyvios atakos ir susitikimas baigėsi niekieno naudai. Kaip mūsų komandos treneris Antanas Taraskevičius, „šiandien gynyboje nesudirbo kojos, o puolime – galvos“. Lemiama kova keliasi į HC „Vilniaus“ sporto salę, kur ir paaiškės, kas keliauja toliau.  
Mūsų komandos vartininkas Edmundas Pelėda: „Net nežinau, šiandien lyg ir turėjome motyvacijos, bet gal vis tiek, pritrūko nusiteikimo. Pirmame kėlinyje per daug paleidome rungtynes. Tikėjomės lengvesnio susitikimo. Pagrindinis tikslas buvo apsiginti prieš P. Raupėno tolimus metimus ir neduoti siautėti K. Antonovičiui. Šiaip, žaidėme prastai. Neapsigynėme, todėl gavome daug metimų ir iš 6 metrų, ir iš toliau.“
HC „Vilniaus“ vartininkas Donatas Žebelys: „Šiandien buvo tikras derbis. Rezultatas lygus. Analizavome greitą „VHC Šviesos“ žaidimą, kurį jie visada rodo. Stengiamės prisitaikyti prie jų tempo. Pagrindinis dalykas buvo grįžimas atgal. Po pirmojo kėlinio buvome keliais įvarčiais priekyje, bet antrame kėlinyje priešininkai pakeitė gynybos sistemą. Pasiėmė du žaidėjus ir mums neleido žaisti žaidimo, kokį buvome suplanavę. Antras kėlinys nebuvo toks rezultatyvus tiek vienai, tiek kitai komandai. Padarysime išvadas, pataisysime klaidas ir lauksime rytojaus, o tada žiūrėsime, kaip čia bus.“
Mūsų komandai įvarčius pelnė Tomas Bernatavičius ir Valdas Drabavičius – po 6 įv., Tadas Rasakevičius – 4, Karolis Antanavičius – 3, matas Mecelica – 2, Artūras Švilpa – 2(1), Juslius Šeibokas ir Aleksandr Grišin – po 1įv.
HC „Vilniaus“ komandai įvarčius pelnė Petras Raupėnas – 5, Domatas Pukas ir Karolis Antonovičius – po 4įv., Domantas Raudonius – 3, Martynas Lapinskas – 3(1), Erikas Gilun ir Dionizas Cichockas – po 2 įv., Lukas Ragelis ir Mindaugas Stravinskas – po 1įv.