BHL savaitgalio pabaiga su pergale
Baltijos rankinio lygos savaitgalis Vilniuje pasibaigė pergale. Šį kartą mūsiškiai susitiko su Estijos komanda „HC Kehra/Horizon Pulp&Pepr“ ir įveikė juos 4 įvarčių skirtumu.
Rungtynės prasidėjo labai atkakliai. Po pralaimėjimo Klaipėdoje HC „Kehra“ buvo nusiteikusi kovingai, nes norėjo pagaliau pelnyti 2 taškus. Estai išsiveržė į priekį (3:4, 6:9). Mūsų komanda turėjo vytis. Šiandien vėl „VHC Šviesa“ kovojo kaip vienas kumštis, aišku, turėjome ir aštuntą žaidėją, tai mūsų sirgalius. Besibaigiant pirmajam kėliniui mūsiškiai išlygino rezultatą (9:9) ir perėmė iniciatyvą į savo rankas. Pelnė kelis įvarčius iš eilės ir jau buvo priekyje 3 įvarčių skirtumu. Taip ir baigėsi pirmoji rungtynių pusė – 14:11.
Antrame kėlinyje mūsiškiai nestabdė ir prabėgus dar kelioms minutėms priekyje jau buvo 5 įvarčiais (18:13). Aišku, estai nenuleido rankų, kovojo, bandė švelninti atsilikimą. 45 min. mūsiškiai pirmavo tik 3 įvarčiais (21:18). HC Kehra spaudė, tačiau mūsų komanda buvo priekyje saugiu atstumu iki pat rungtynių pabaigos( 27:23).
„VHC Šviesa“ žaidėjas Matas Mecelica: „Žinojome, kad varžovai mėto labai daug atraminių metimų, todėl akcentavome būtent aktyvią gynybą. Visiškai 100 proc. nepavyko to įgyvendinti, bet apsigynėme visai neblogai, nes praleidome 23 įvarčius. Bandėme šiandien mažiau atlikti klaidų, nei vakarykštėse rungtynėse, bet tas pasikartojo – vėl jų pridarėme labai daug, ypač puolime. Lyginant su vakarykštėmis rungtynėmis, prieš „Cocks“ komandą, vakar pozicinis puolimas buvo geresnis. Šiandien kiek daugiau paskubėjome ir to pasiekoje buvo neparuoštų metimų, buvo klaidų“.
HC „Kehra/Horizon Pulp&Paper“ žaidėjas Kaspar Lees: „Pagrindinis mūsų tikslas buvo pasiimti 2 taškus. Laimėti pirmąsias rungtynes šiame Baltijos rankinio lygos sezone. Mes padarėme savo namų darbus. Mes žinojome ką varžovai daro. Aš manau, kad viską darėme, ką planavome, bet pralaimėjome. Po gero savo starto šiose rungtynėse, mes padarėme daug klaidų ir puolime, ir gynyboje. Mes leidome varžovams perimti žaidimą, gauti emocijų, kas padėjo jiems laimėti.“

Mūsų komandai įvarčius pelnė Valdas Drabavičius – 9(1), Tomas Bernatavičius – 7, Artūras Švilpa – 5, jovudas Jurašius – 3, Karolis Antanavičius – 2, Julius Šeibokas – 1 įv.
HC „Kehra“ komandai įvarčius pelnė Abdel Ojalil Machou – 9(2), Kaspar Lees – 7, David Mamporia ir Dmytro Yankovckyi – po 2 įv., Anti Rogenbaum, Martin Nerub ir Bogdan Vukoicic – po 1 įv.