KIETAS BHL ŠEŠTADIENIS
KIETAS BHL ŠEŠTADIENIS
Pagaliau lauktas Baltijos rankinio lygos savaitgalis. Mūsų namuose svečiavosi vieni iš favoritų lygoje – Riihimaen Cocks iš Suomijos. Šį kartą žiūrovai galėjo pasimėgauti gražiu žaidimu. Nor ir pralaimėta, bet kovota iki galo.
Nuo pat pirmųjų minučių musiškiai nepaisydami didesnių varžų, atakavo vartus ir išsiveržė į priekį (3:1; 5:4). Po kelių minučių į tai atsakė Suomijos komanda ir jau jie buvo priekyje, bet tik per žingsnį. Mūsiškiai, nor ir darė klaidų, bet jas kompensavo savo kovingumu. Iki pat pirmojo kėlinio pabaigos „VHC Šviesa“ kvėpavo varžovams į nugaras. Pirmoji rungtynių pusė baigėsi rezultatu 16:18. Ir viskas dar buvo priešakyje.
Antroje rungtynių pusėje Riihimaen komanda jau labiau spaudė gazą ir po keliolikos minučių buvo priekyje 6 įvarčių skirtumu (20:26). Besibaigiant rungtynėms vilniečiai sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 3 įvarčių, bet „Cocks“ nubaudė mūsiškius už skubotas klaidas ir baigė susitikimą pergale. Po 60 min. LEU sporto salės švieslentėje degė rezultatas 28:34. Sekančią dieną laukia kitas susitikimas. Atvyksta Estijos komanda – HC „Kehra/Horizon Pulp&Paper“.
Riihimaen „Cocks“ žaidėjas Theo Westerlund – „Pagrindinis mūsų tikslas buvo laimėti rungtynes. Mes čia atvažiavome pasiimti dviejų taškų. Tačiau tai nebuvo labai lengva, nes turėjome ilgą kelionę, taip pat šiandien prieš mus žaidė tikrai gera komanda. Pagrindinis mūsų minusas buvo, kad pirmoje rungtynių pusėje, mes leidome varžovams per daug mesti į mūsų vartus. Praėjus 15 min. antros rungtynių pusės, mes jau galėjome atsipalaiduoti. Žaidėme ramiai.“
Vilniaus „VHC Šviesa“ žaidėjas Karolis Antanavičius – „Pagrindiniai mūsų uždaviniai prieš rungtynes buvo, kuo geriau apsiginti ir kuo daugiau pelnyti įvarčių. Buvo sunkus susitikimas, nes varžovas tikrai labai pajėgus – gerai puola, gerai ginasi, aukšti ir stiprūs žaidėjai. Manau neblogai sužaidėme, nors galėjome ir geriau. Šiandien pritrūko ir sėkmės, nes „nesukrito“ visi mūsų mesti metimai. Per pertrauką kalbėjome apie gynybą, tačiau nepateisinome trenerių lūkesčių. Didžiausias minusas mūsų, kad neapsigynėme prieš tolimus metimus. Taip pat jų linijos ir kraštų žaidėjai daug pelnė įvarčių.“
Šiandien mūsų komandai įvarčius pelnė Valdas Drabavičius – 8(1), Tomas Bernatavičius – 6,  Artūras Švilpa – 5, Karolis Antanavičius – 4, Tadas Rasakevičius – 2, Matas Mecelica, Tadas Tumosas, Jovydas Jurašius pelnė po 1 įvartį.
Riihimaen „Cocks“ komandai įvarčius pelnė Nico Ronnberg – 8(7), Vitalie Nenita – 6, teemu Tamminen – 5, Theo Westerlund ir Davor Basaric  - po 4 įv., Roni Syrjala – 3, Bojan Zupanjac – 2, Viktar Zaitsau, Viktor Kovalenko pelnė po 1 įvartį.