PO RANKINIO PAMOKŲ PERGALĖ MŪSŲ KOMANDAI
PO RANKINIO PAMOKŲ PERGALĖ MŪSŲ KOMANDAI
Trečiadienis, dar vienas susitikimas „Vivus.lt“ rankinio lygoje. Šį kartą keliavome į Alytų. Nors pirmuosius įvarčius pelnė mūsų komanda ir išsiveržė į priekį (3:1), bet alytiškiai nuo 10 min. sugebėjo primesti „VHC Šviesai“ lėtesnį žaidimo tempą ir stabdyti jų greitas atakas, sužaidė atkarpą 6:0 ir išsiveržė į priekį (8:5). Susikaupę mūsiškiai vėl ėmėsi iniciatyvos išlygino rezultatą (10:10), persvėrė savo naudai ir buvo vienu žingsniu priekyje. Pradėjo skubėti. Tuo naudojosi alytiškiai, išnaudojo visas mūsų komandos padarytas klaidas ir išsiveržė į priekį (16:13).
 „Šiandien nepasimetėme, gerai sužaidėme galą rungtynių. Pagrindiniai tikslai buvo puolime ir gynyboje. Prieš „Granitą“ nemetėme tolimų metimų, tai pagrindiniai buvo ties šiais metimais. Gynyboje turėjome būti ramūs, išlaukti varžovų ties 6 metrais. Sunkiausia buvo, kai Tomą Bernatavičių paėmė asmeniškai ginti, akimirką pasimetėme, bet paskui atsigavome. Šiandien, kaip ir visada, didžiausias galvos skausmas buvo Žygimantas Micevičius.“ – mūsų komandos žaidėjas Tadas Rasakevičius.
Antrajame kėlinyje mūsiškiai jau pajautė savąjį žaidimą. Nors mūsų komanda buvo per žingsnį priekyje, bet alytiškiai vis lygino rezultatą. Dar labiau žaidėjai įsibėgėjo. Mūsiškiai jau buvo priekyje 4 įvarčių persvara (29:25). Prad4jo skubėt, pradėjo klysti, tuo pasinaudojo varovai ir pavojingai priartėjo. Pradėjus tiksėti paskutinei susitikimo minutei „VHC Šviesos“ persvara siekė jau tik vieną įvartį (31:30) ir abi komandos metė po 7 metrų baudinį, tačiau nei vieniems nei kitiems savųjų progų realizuoti nepavyko ir susitikimas baigėsi vilniečių pergale 31:30 mūsų komandos naudai.
„Tokia rungtynių pabaiga, yra labai geros pamokos visiems žaidėjams, o ypač jauniems – ir techninės pamokos, ir kognityvinės. Mes pirmavome keturiais įvarčiais, norėjome penkto, pasikarščiavome. Klaida, klaida, klaida ir rezultatas jau lygus. Galvos nesudirbo. Reikėjo žaisti ramiai, agresyviai toliau, be jokio neparuošto metimo. Visgi šiandien reikia pagirti mūsų vartininką Edmundą Pelėda, kuris šiandien atlaikė Visgi šiandien reikia pagirti mūsų vartininką Edmundą Pelėda, kuris šiandien atlaikė 35 proc. varžovų mestų metimų. Per pertrauką, kai atsilikinėjome 3 įvarčiais, kalbėjome, kad turime judėti atsitraukus, nes Alytus gynėsi 6-0 ir mes turėjome daug laisvesnio ploto antroje linijoje. Šiandien komandai rašau  balus.“ – komandos treneris Antanas Taraskevičius.
„Šiandien buvo įtemptas susitikimas. Rungtynes pralaimėjome pabaigoje, kadangi neišnaudojome šimtaprocentinių progų. Varžovai tuo pasinaudojo. Vilniaus komanda yra tikrai pajėgi. Ir fiziškai aiškiai jie stipriau pasiruošę. Natūralu, nes komanda jaunesnė, atsistatymas geresnis, krūviai gali būti didesni. Šiek tiek ir sėkmė nusisuko nuo mūsų. Akcentavome prieš rungtynes gynybą prieš greitą puolimą, padaryti mažiau klaidų puolime, akcentavome pavojingiausius „Šviesos“ žmones, kuriuos iš dalies pavyko neutralizuoti. Šiandien varžovai žaidė gražiai, kovėsi visi.“ – Alytaus komandos treneris Eugenijus Gimbutas.
 
Mūsų komandai įvarčius pelnė Valdas Drabavičius – 10(1), Tomas Bernatavičius – 6, Karolis Antanavičius – 5, Tadas Rasakevičius – 4, Artūras Švilpa – 3, Matas Mecelica, Julius Šeibokas ir Rosvaldas Ramunis – po 1įv.
„Varsos – Stronglaso“ komandai įvarčius pelnė Žygimantas Micevičius – 9(4), Gintautas Adamkevičius – 7(1), Rokas Lastauskas, Irmantas Asakavičius ir Remigijus Čepulis – po 4įv., Aurelijus Sabonis ir Robertas Paužuolis – po 1įv.