PO CHAOTIŠKO PUOLIMO PRALAIMĖJIMAS NAMUOSE
V - jame „Vivus.lt“ rankinio lygos ture, po chaotiško žaidimo, mūsų komanda turėjo pripažinti kauniečių pranašumą. Nuo pat pirmųjų minučių svečiai per pora žingsių buvo priekyje ir laikė rungtynių kontrolę. Nors mūsiškiai bandė kabintis, bandė daryti derinius, tačiau tam buvo pasiruošę kauniečiai. Pirmame kėlinyje žaidimas buvo apylygis, „VHC Šviesa“ kabinosi už „Granito“ (2:5; 6:7; 9:11). Baigiantis pirmajam kėliniui kauniečiai dar labiau atitolo (12:17). Kaip mūsų treneris Antanas Taraskevičius kalbėjo, mūsų komandos gynyba šiandien buvo katastrofiška.
Antrame kėlinyje mūsiškiai skubėjo, darė daug klaidų, o už jas „Granito-Kario“ rankininkai neatleido. Įpusėjus kėliniui, komandas skyrė 8 įvarčiai. Besibaigiant rungtynėms mūsiškiai sušvelnino rezultatą iki -5 įvarčių. Susitikimas pasibaigė rezultatu 25:30.
„Akcentavome „Granito“ aukštą gynybą prieš išėjimus. Bandėme bėgti „ant greito“, bet nesigavo. Šiandien darėme labai daug klaidų ir puolime, ir gynyboje. Daug neįmetėme. Bet didžiausias minusas, dėl ko pralaimėjome – klaidos. Šios dienos mūsų žaidimą įvertinčiau 7 balams.“ – mūsų komandos žaidėjas Jovydas Jurašius.
„Rezultatą lėmė tai, kad įvykdėme trenerio planus, sustabdyti „VHC Šviesos“ greitą puolimą ir užpulti. Stengtis daryti kuo mažiau klaidų puolime. Tas pavyko ir pasiteisino. Abu kėliniai buvo panašūs. Pavyko sustabdyti Tomą Bernatavičių. Valdas Drabavičius antrame kėlinyje darė truputį problemų, bet jiems nepavyko.“ – „Granito-Kario žaidėjas Lukas Feoktistovas.
Mūsų komandai pelnė Valdas Drabavičius – 8(1), Jovydas Jurašius – 5, Artūras Švilpa ir Tadas Rasakevičius – po 3įv., Karolis Antanavičius ir Rosvaldas Ramunis – po 2įv., Matas Macelica ir Tomas Bernatavičius – po 1įv.
„Granito-Kario“ komandai įvarčius pelnė Mindaugas Urbonas – 10(1), Vaidas Dervinskas – 8, Modestas Štarolis – 4, Tomas Valiulis, Tadas Bučinskas ir karolis Grigas – po 2įv., Marius Kairys ir Manvydas Lazauskas – po 1įv.,