VARTAI Į KITĄ EHF IŠŠŪKIO TAURĖS ETAPĄ UŽSIDARĖ
VARTAI Į KITĄ EHF IŠŠŪKIO TAURĖS ETAPĄ UŽSIDARĖ

Šį savaitgalį vyko atsakomosios EHF Iššūkio taurės rungtynės. Budionavske šį kartą mūsiškius sutiko 750 rankinio sirgalių, aišku, „Dinamo-Viktor“ sirgaliai. Salėje buvo puikiai atmosfera. Rankinio gerbėjai palaikė ne tik saviškius, bet ir varžovus. Nors kelialapis į kitą varžybų etapą buvo ranka pasiekiamas, tačiau mūsiškiai nesugebėjo pasipriešinti galingai žaidžiančiai Stavropolio komandai.

„VHC Šviesa“ į Stavropolį vyko žaisti turėdami tik vieno įvarčio deficitą. Vis tik Budionovske nors patiems ir vėl pavyko pelnyti 24 įvarčius, tačiau į savuosius vartus „VHC Šviesa“ praleido 36. Mūsiškiai varžovus į priekį paleido nuo pirmųjų rungtynių minučių. Jau po pirmojo kėlinio „Dinamo-Viktor“ rankininkai turėjo 7 įvarčių persvarą (17:10), o per antrąjį susitikimo kėlinį pasivyti varžovų mūsų komandai jau nebeužteko ir fizinių jėgų.

„Nusiteikinėjome sunkioms rungtynėms. Žaisti nuo pat pradžių. Lietuvoje tikrojo savo žaidimo neparodėme, kai kur perdegėme, kai kas nepavyko. Šiandien su tuo susitvarkėme. Gerai sužaidė galinė linija. Šiandien pradžia buvo vienoda, žaidėme įvartis į įvartį, iki 10 min., paskui labai padėjo mūsų vartininkas Anton Zabolotskij ir po truputį pradėjome atsiplėšti. Gerai gynėmės. Mes kaip ir čia, taip ir Rusijos čempionate, stengiamės nepraleisti 24 įvarčių. Ties šiuo skaičiumi rungtynės ir baigiasi. Norėčiau padėkoti „Šviesos“ komandai, kurie mums parodė lygiavertę kovą, pasipriešinimą ir mus privertė pasinervuoti.“ – „Dinamo-Viktor“ žaidėjas Anton Volkov.

„Atsakomose rungtynėse Rusijoje teko nuryt karcia piliulę. Nors rungtynėms atrodo buvome pasiruošę, ir pakankamai gerai pradėjome susitikimą, bet pirmojo kėlinio antroje pusėje pradėjome puolime skubėti, mesti neparuoštus metimus ir todėl iš karto gavome lengvus įvarčius į savo vartus. „Dinamo-Viktor”, įgavusi pranašumą žaidė lengvai, labai gerai judėjo poziciniame puolime ir aiškiai dominavo aikštelėje. Visai neveike mūsų gynybos sistemos. Jie visą laiką buvo žingsniu greitesni. Tą vakarą aimėjo objektyviai stipresnė komanda” – mūsų komandos treneris Raimondas Maldžius.

Mūsų komandai įvarčius pelnė: Tomas Bernatavičius – 9, Valdas Drabavičius – 8, Karolis Antanavičius – 3, Jovydas Jurašius, Laurynas Pacevičius, Tadas Rasakevičius ir Artūras Švilpa pelnė po 1įv.

„Dinamo-Viktor“ komandai įvarčius pelnė: Anton Otrezov – 8, Anton Volkov ir Ivan Nekrasov – po 6įv., Aleksandr Grotsk ir Ivan Kharitonov – po 4įv.