VILNIAUS DERBYJE STIPRESNI "VHC ŠVIESA"
VILNIAUS DERBYJE STIPRESNI "VHC ŠVIESA"
Šiandien mūsų komanda sužaidė trečiąsias „Vivus.lt“ rankinio lygos rungtynes. Šį kartą visų dėmesį traukė Vilniaus derbis. Kaip visada tai būna vertos dėmesio rungtynės.
 Šiandien pirmame kėlinyje vyko kova, nei viena komanda nepabėgo daugiau kaip per du įvarčius. Mūsiškiai bėgo, o varžovai bandė vytis. Pirmoje rungtynių pusėje „HC Vilniaus“ rankininkams tai daryti sekėsi gerai (5:6; 9:10; 13:13).
Antroje rungtynių pusėje, be savo kelių pagrindinių žaidėjų, dar varžovų rankininkai kelias minutes pasipriešino, tačiau jau nebe ilgai. Mūsiškiai pagavo pagreitį ir pradėjo tolti nuo šeimininkų (18:20, 19:22; 20:27). Puikiai gindamiesi ir demonstruodami savo greitą puolimą, fizinį pasirengimą „VHC Šviesa“ parodė savo solidų žaidimą ir išplėšė pergalę 31:24.
Mūsų komandos treneris Antanas Taraskevičius: „Po rungtynių su rusais vyrai padarė išvadas. Aptarėme, kas buvo blogai. Ir šiandien žaidimas gavosi – labai gerai gavosi tolimi metimai ir metimai iš kraštų. Savaitgalį iš šių pozicijų visai nebuvo metimų. Šiandien pasiteisino variantas, kai V. Drabavičius žaidė pusiau krašte. Gavosi judresnis puolimas, todėl ir rezultatas toks. Reikia vyrus pagirti už gerą gynybą, judriai gynėsi, naudojo 5-1 gynybą. Aišku, šiandien ir vartai stipriai padėjo. Manau, gavosi gražios rungtynės, nes ir „HC Vilnius“ neprastai žaidė. Šiandien mes ženkliai buvome geresni.“
„HC Vilniaus“ komandos treneris Kęstutis Lapinskas: „Šiandien prieš rungtynes akcentavome gnybą prieš atsitraukusius varžovus 6-0, niekur neišeiti. Varžovas žinomas. Viskas pasiteisino, bet, kadangi nebuvo keturių žaidėjų, iš esmės turėjome tik du keitimus. Žaidimas buvo šiandien geras, tačiau pabaigoje neužteko fizinių jėgų. Baigėsi jėgos, „Šviesa“ nubėgo „ant greito“ ir viskas."
„HC Vilniui“ įvarčius pelnė: Domantas Pukas – 10(2); Petras Raupėnas ir Domantas Raudonius – po 4įv., Lukas Ragelis ir Karolis Antonovičius – po 2įv., Martynas Lapinskas ir Simas Stankevičius – po 1įv.
„VHC Šviesai“ įvarčius pelnė: Valdas Drabavičius – 11(2); Tomas Bernatavičius – 9; Karolis Antanavičius ir Artūras Švilpa – po 3įv., Tadas Rasakevičius – 2; Tadas Tumosas, Jovydas Jurašius ir Laurynas Pacevičius – po 1įv.