+1 įvartis STAVROPOLIO KOMANDOS NAUDAI
+1 įvartis STAVROPOLIO KOMANDOS NAUDAI
Po 12 metų pertraukos Europos rankinis grįžo į mūsų namus. Burtai lėmė, kad mūsų rankininkai pirmame rate susitiks su „Dinamo – Viktor“ komanda. Stipri komanda, šiuo metu Rusijos čempionate žingsniuojanti antroje vietoje. Tad laukė tikrai rimtas varžovas. Abi komandos buvo nusiteikusios labai rimtai, nes žaidėjai pirmą kartą išėjo į Europos rankinį.
Šiandien sirgaliai uždegė tikrą pragarą Rusijos komandai. Mūsų komandai tai buvo labai gera paspirtis. Nuo pat pirmų rungtynių minučių užvirė tikra kova. Klampus, grubus žaidimas. Nors varžovai pelnė tris įvarčius iš eilės (0:3), tačiau tai buvo tik pradžia. Į tai atsakė ir mūsiškiai savo taikliais metimais. Visas 30 min. Komandos žaidė įvartis į įvartį. Didžiausias varžovų pranašumas šiandien buvo 3 įvarčiai (5:8, 7:10). Baigiantis pirmajam kėliniui išsilygino rezultatas (10:10; 12:12). Ir tik likus kelioms sekundėms Stavropolio žaidėjai pelnė įvartį ir į pertrauką išėjo su minimalia persvara (12:13).
Antrajame kėlinyje žaidimas pasidarė dar klaidesnis. Abi komandos klydo, abi pelnė ir įvarčius. Nuo 47 min. prasidėjo dar stipresnė kova. Rezultatas buvo lygus (20:20, 21:21, 22:22, 23:23). Tik paskutinę minutę Stavropolio komanda išsiveržė į priekį (24:25). Mūsiškiai dar turėjo 30 sek., bet jas išnaudojo nesėkmingai. Į Rusiją Vilniaus „VHC Šviesa“ keliauja su -1 įvarčiu. Viskas išsispręs Stavropolyje jau kitą savaitgalį.  
„Šiandien pagrindinis tikslas buvo geras žaidimas gynyboje. Nežinau ar mums pasisekė, bet 24 įvarčiai yra visai normaliai. Šiandien puolimas pas mus nelabai gerai sužaidė, ypač pagrindiniai žaidėjai. Žaimas buvo vienodas. Varžovai labai gerai pasirodė. Žinojome, kad bus kova, taip ir buvo rungtynėse.  Buvo klampi kova, bus žiaurus rankinis. Makedonai teisėjai labai gerai šiandien teisėjavo, labai lygiai. „VHC Šviesa“ yra gera komanda. Man labai patiko. Šiandien savo komandos žaidimą dešimtbalėje sistemoje vertinčiau 6 balais, nes mes, manau, mes galime daug geriau žaisti. Mes savo žaidimą pasistengsime parodyti atsakomosiose rungtynėse namuose.“ – „Dinamo-Viktor“ vartininkas Anton Zabolotskyi.
„Šiandien kovojome. Komanda buvo labai užsivedusi. Mes buvome labai gerai nusiteikę šioms rungtynėms. Nežinojome varžovų, tik iš pačių vaizdo įrašų, todėl akcentavome prieš susitikimą gynybą pagrinde. Aišku, svarbu ir greitas puolimas. Po pirmojo kėlinio rūbinėje kalbėjome, kad reikia toliau žaisti. Ieškojome variantų kaip lengviau pelnyti įvarčius, nes atakose ganėtinai ilgai užtrukdavome. Rungtynės buvo sunkios tiek emociškai, tiek fiziškai. Mūsų komandos žaidimą vertinčiau 8 balais.“ – mūsų komandos vartininkas Edmundas pelėda.
 
Mūsų komandai įvarčius pelnė: Tomas Bernatavičius – 9, Karolis Antanavičius – 5, tadas Rasakevičius – 4, Valdas Drabavičius – 3, Artūras Švilpa – 2, Jovydas Jurašius – 1 įv.
Stavropolio komandai įvarčius pelnė: Ruslan Dashko – 6, Denis Mirzoev ir Anton Volkov – po 4 įv., Anton Otrezov – 4(1), Mikhail Sokolov ir Roman Tcokol – po 3 įv., Ivan Kharitonov – 1 įv.