NELENGVAS PASIVAIKŠČIOJIMAS SU ŠIAULIEČIAIS
NELENGVAS PASIVAIKŠČIOJIMAS SU ŠIAULIEČIAIS
Neįprastai antradienį startavo antrasis „Vivus.lt“ rankinio lygos turas, kuriame susitiko “VHC Šviesa” su “SM Dubysa-Gubernija” komanda. Mūsiškiai šį kartą objaktyviai buvo stipresni ir iškovo pegalę.
Nerezultyvi susitikimo pradžia buvo kiek palankesnė svečiams, kurie neleido mūsų komandai  žaisti savo greito žaidimo puolime, tačiau patys šiauliečiai rezultatyviomis atakomis atsakyti taip pat nepajėgė. Įpusėjus pirmajam rungtynių kėliniui „VHC Šviesa“ jau buvo susikūrusi sau 3 įvarčių pranašumą (6:3). Antroje pirmo kėlinio pusėje mūsiškiai dar padvigubino savo persvarą ir į pertrauką išėjo su 6 įvarčių pliusu (15:9).
Prabėgus 5 minutėms antrajame kėlinyje mūsų komandos persvara siekė jau 9 įvarčius (19:10). Įgijus saugią persvarą mūsų komandos treneriai pradėjo keisti žaidėjus, į aikštelę išbėgo antras sąstatas. Per likusį rungtynių laiką Šiaulių klubas mūsiškiams tolti nebeleido ir savąjį atsilikimą netgi šiek tiek sumažino, tačiau sugrįžti į kovą dėl pergalės jie jau nebepajėgė. Po 60 rungtynių minučių LEU sporto salės švieslentėje degė rezultatas 27:20. Mūsiškiai iškovojo antra pergalę ir savaitgalį išvyksta į Estiją bei Latviją, į pirmuosius Baltijos lygos susitikimus.
Mūsų komandos žaidėjas Tomas Bernatavičius: „Rungtynes vertiname dvejopai. Gerai, jog iškovojome pergalę, o žaidimas, manau, neturėtų tenkinti nei trenerių, mūsų pačių žaidėjų. Prieš rungtynes labiausiai akcentavome gynybą, kadangi po pirmųjų rungtynių prieš Varėnos „Ūlą“ teko nemažai dėl jos susirūpinti. Gintis šiandien jau pavyko neblogai, tačiau visiškai išsiderino pozicinis puolimas.“
Arūnas Tribė („SM Dubysa – Gubernija”): „Rungtynės, manyčiau, buvo tikrai stiprios. Stengėmės daug neatsilikti nuo varžovų rungtynių metu. Po pertraukos akcentavome grįžimą laiku į gynybą. Jeigu reiktų vertinti šias rungtynes dešimtbalėje sistemoje, manau, skirčiau savo komandai šešetą”.
„VHC Šviesai“ įvarčius pelnė: Valdas Drabavičius – 9, Karolis Antanavičius – 6, Artūras Švilpa – 4, Tomas Bernatavičius – 3, Rosvaldas Ramunis – 2, Laurynas Pacevičius, Julius Šeibokas ir Arijus Čypas pelnė po 1 įvartį.
Šiaulių „SM Dubysai – Gubernijai“ įvarčius pelnė: Arūnas Tribė – 8(5), Eligijus Baranauskas – 5, Egidijus Dambrauskas – 3, Ugnius Ivanovas – 2, Donatas Stripeika ir Justas Mielenis pelnė  po 1 įvartį.