ANTRADIENĮ KAŽKURIE UŽSIKABINS BRONZOS MEDALIUS
Šiandien mažajame finale mūsiškiai susitiko su kauniečiais. Šį kartą scenarijus buvo visai kitoks nei pirmose rungtynėse. Mūsų komanda puikiai gynėsi, atakavo varžovų vartus. Nebuvo kur dėtis, nes kovoje dėl bronzos medalių „VHC Šviesa“ nusileido „Granitui-Kariui“ 0:1. Tad šiandien buvo būtina pergalė. Tad laimėtos rungtynės ir serija iki dviejų pergalių išlyginta – 1:1.
Nuo pat pirmų minučių mūsiškiai išsiveržė į priekį ir neleido varžovams perimti iniciatyvos. Tik pirmo kėlinio pabaigoje kauniečiai išsiveržė vienu įvarčiu (12:11). Tai buvo jų paskutinis pirmavimas šiame susitikime. Mūsiškiai išlygino rezultatą ir dar pridėjo. Į pertrauką išėjo su trijų įvarčių pliusu (15:12).
Antroje rungtynių pusėje kauniečiai dar bandė kovoti, lyginti rezultatą. Tai jiems pavyko 36 rungtynių minutę – 17:17. Bet mūsų komanda šiandien nestabdė, bėgo į priekį. Tad susitikimas baigėsi rezultatu – 30:25. Kova dėl bronzos keliasi į Kauną. Antradienį jau žinosime, kad pasidabins medaliais. Deja, šiandien traumą gavo Dovydas Kuodys, kuris greičiausiai negalės pagelbėti komandai lemiamoje kovoje.
Mūsų komandai įvarčius pelnė: Valdas Drabavičius – 11(3), Jovydas Jurašius, Tadas Rasakevičius ir Laurynas Pacevičius – po 4 įv., Tadas Tumosas ir Artūras Švilpa – po 2 įv., Karolis Antanavičius, Julius Šeibokas ir Dovydas Kuodys pelnė po 1 įvartį.
Kauno komandai 8 įvarčius uždirbo Vaidas Drevinskas, 6 – Mindaugas Urbonas, 5 – Deividas Virbauskas, po 2 pridėjo Modestas Štarolis, Paulius Šarkauskas ir Karolis Grigas.