MŪSIŠKIAMS ATITEKO MAŽASIS FINALAS
Šį sezoną mūsų komanda paskutinį kartą sužaidė rungtynes su klaipėdiečiais. Deja, ne mūsų naudai. Uostamiestyje įvyko trečiosios pusfinalio rungtynės, kur šį kartą pranašesni buvo „Dragūno“ rankininkai.
Nuo pat pirmų minučių dragūniečiai spaudė mūsiškius. Ir didino persvarą savao naudai. Atsilikimas kas minutę didėjo (1:4; 3:10; 9:16). Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 19:12, ne mūsų komandos naudai.
Antroje pusėje mūsiškių žaidimas stabilizavosi. „Šviesos“ rankininkai pradėjo mažinti atsilikimą. Tačiau pritūko. Rezultato mūsų komandos rankininams nepavyko palengti savo naudai. Rungtynės baigėsi rezultatu 33:29 (19:12).
Pusfinalio serijoje 2:1 įveikę Vilniaus „VHC Šviesą“ į finalą žengė Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai, ten susitiks su Alytaus komanda. Mūsų rankininkams atiteko mažasis finalas, kuriame kausimės su Kauno „Granito-Kario“ komanda.
Raimondas Maldžius („VHC Šviesa“): „Visiškai neapsigynėme. Nors „Dragūnas“ žaidė taip, kaip tikėjomės, tačiau gynyba neveikė. Antrame kėlinyuje buvo kiek geriau, bet svarbiausios buvo pirmosios minutės.“
Artūras Juškėnas („Dragūnas“): „Manau, kad buvo labai geros rungtynės. Nors pirmame kėlinyje pirmavome ir beveik 10 įvarčių skirtumu, vis tiek nebuvo aišku, kas laimės. problemų didelių gynyboje neturėjome, bet turėjome bėdų su puolimu. Man patiko visos komandos atsidavimas ir kova.“
Klaipėdos komandai 8(1) įvarčius pelnė Lukas Juškėnas, 7 pridėjo Mindaugas Meškauskas, po 4 – Laurynas Simonavičius, Šarūnas Ugianskis ir Gabrielius Virbauskas (1 iš 7 m), 3 – Lukas Simėnas, 1 – Modestas Vaitekūnas.
„VHC Šviesos“ gretose rezultatyviausias buvo šio sezono įvarčių rekordą pagerinęs Valdas Drabavičius – jis pelnė net 17(3) įvarčių,  4 įvarčius pridėjo Artūras Švilpa, 3 – Karolis Antanavičius, 2 – Dovydas Kuodys, po 1 – Jovydas Jurašius, Julius Šeibokas ir Tadas Rasakevičius.