SUNKI PRADŽIA - LENGVA PABAIGA
Kovo 8 d. vakarą sporto mokyklos „Tauras“ salėje mūsų komanda sutiko svečius iš Panevėžio. Nors rungtynės prasidėjo vangiai, tačiau antrame kėlinyje mūsiškiai įsibėgėjo, žaidė savo žaidimą ir šventė pergalę 30:19(13:12).
Pirmoje rungtynių pusėje „VHC Šviesa“ žaidė tarsi miegodama. Darė klaidas, nesigynė, žaidė vangiai. Tuo naudojosi panevėžiečiai. Jie 14 rungtynių minutę išsiveržė į priekį ir įvartis po įvarčio bėgo į priekį (4:8).  Po kelių minučių Artūras Švilpa ir Valdas Drabavičius pradėjo tempti komandą. Žaidėjai atsibudo, žaidimas pagyvėjo ir iniciatyvą į savo rankas ėmė mūsiškiai. Besibaigiant kėliniui „Šviesos“ rankininkai išlygino rezultatą ir paskutinėmis sekundėmis persvėrė savo naudai.
Antroje rungtynių pusėje pasipylė mūsiškių įvarčiais. Komanda susikaupė. Kietai gynėsi, puolė varžovų vartus. „VHC Šviesa“ žaidė savo žaidimą. Puikiai į žaidimą įsitraukė mūsų jaunasis vartininkas Matas Pranckevičius. Trys įspūdingai mūsų rankininkų antrajame kėlinyje sužaistos atkarpos  3:0, 4:0, 7:0 leido jiems susikrauti dviženklį skirtumą. Panevėžiečiams mūsiškiai leido įmesti tik 7 įvarčius. Po 60 min. švieslentėje degė rezultatas 30:19.
Po šios pergalės abi Vilniaus ekipos – HC „Vilnius“ ir „VHC Šviesa“ – turnyrinėje lentelėje įsitaisė greta. Po 16 taškų surinkusios komandos yra 4-5 vietose.
„Ruošėmės tik pergalei, kitokių klausimų net nebuvo. Rungtynes pradėjome sunkokai, gal buvome tinkamai nenusiteikę. Iš pradžų galvojome, kad viskas lengvai bus, bet pasirodo Panevėžys davė kovą, o paskui pradėjome žaisti savo žaidimą, normaliai gintis. Prieš rungtynes buvo akcentuojama gynyba, taip pat apsiginti prieš kairį kraštą, kuris pirmose rungtynėse siautėjo. Per pertrauką kalbėjome, kad turime atsibusti. Manau, mūsų minusai šiandien buvo vangi pradžia, gerai, kad įsivažiavome. Nesinorėtų daugiau tokių sunkių pradžių, nes galime ir neatsibusti. Pliusas – greitas puolimas.“ – Artūras Švilpa („VHC Šviesa“).
 „Pirmas kėlinys gerai sekėsi tol, kol mūsų pagrindinė sudėtis turėjo sveikatos. Kovojome. Jėgos dingo.  Po to Vilnius pradėjo mėtyti greitus metimus ir mes tiesiog jų nebepasivijome. Teko leisti antrą sąstatą, kurie šiek tiek mažiau pasiruošę, mažiau patirties turi. Todėl pasidarė toks rezultatų skirtumas. Treniruotės prieš šį susitikimą buvo silpnos, kaip išėjo, taip. Labai nesiruošėme, nes su Viliaus komanda jau kelis kartus šį sezoną žaidėme, jau žinojome ką turime daryti. Stengėmės žaisti taip, kaip mokame. Pliusai mūsų šaindien, kad pavyko visai neblogai apsiginti, tik negrįždavome į Vilniaus greitus puolimus, o minusas – kad mums trūksta sveikatos ir patirties.“ – Domantas Pukas („Grifas-R. Sargūno sporto gimnazija-KKSC“).
Mūsų komandai įvarčius pelnė Valdas Drabavičius – 10(1), Artūras Švilpa – 8, Dovydas Kuodys, Laurynas Pacevičius – po 4įv., Karolis Antanavičius – 2, Julius Šeibokas ir Tadas Rasakevičius pelnė po 1 įvartį.
Panevėžio „Grifas-R. Sargūno sporto gimnazija-KKSC“ komandai įvarčius pelnė  Evaldas Vėta – 5, Domantas Pukas – 4, Deividas Pocius, Gytis Naudžiūnas, Ovidijus Jagučanskis – po 2įv., Ernestas Nikitinas, Justas Totūraitis, Titas Žebelys, Justas Gulbinas pelnė po 1 įvartį.