"VHC Šviesa" įkando čempionams
"VHC Šviesa" įkando čempionams
Po taurės finalo ketverto savaitgalio  į arenas sugrįžo Vivus.lt vyrų rankinio lygos kovos.  Pagaliau po ilgos pertraukos mūsiškiai įveikė Alytaus „Varsą-Stronglasą“. Ir ne bet kur, o varžovų namuose. Šeštadienį „VHC Šviesa“ su nuotaika nukeliavo į Alytų. Visi norėjo pagaliau pajusti pergalės skonį. Nuojauta neapgavo. Nuo pirmų rungtynių minučių mūsiškiai išsiveržė į priekį ir neleido varžovams išlyginti rezultato visų rungtynių metu. Nors pergalė buvo prognozuojama alytiškiams, mūsų komanda nuo pat rungtynių pradžios suglumino varožus savo žaidimu – puikiai puolė ir puikiai gynėsi. Komandai šiandien gelbėjo ir vartininkas Edmundas Pelėda.  Mūsiškiai šiandien puikiai kovojo, tam ruošėsi visą savaitę ir treniruotės pasiteisino. Svarbiausia buvo noras laimėti. Tą labiausiai akcentavo treneriai. Akys žibėjo, buvo noras, todėl ir iškovo pergalę.
Patyrę „Varsos-Stronglaso“ rankininkai paskutinėmis rungtynių minutėmis stengėsi pasivyti varžovus. Sėkmingai sužaidusi antrojo kėlinio pabaigą Alytaus ekipa sušvelnino atsilikimą iki 3 įvarčių, bet Vilniaus „VHC Šviesa“ šiandien džiaugėsi saldžia pergale – 27:24(15:11).
Eugenijus Gimbutas („Varsa-Stronglasas“): „Rungtynių rezultatą nulėmė labai didelis klaidų skaičius puolime, labai prastas pataikymo procentas. Žaidimui atsiliepė ilga pertrauka čempionate. Pertraukos metu neturėjome galimybės sužaisti draugiškų rungtynių, kurių metu būtume suderinę savo žaidimą, tad šios dienos rungtynėse ir pritrūko suderinto žaidimo, kas ir lėmė pralaimėjimą. Šiandien pukiai žaidė vilniečiai. Jų nusiteikimas rungtynėms buvo geresnis“
Mūsų komandos žaidėjas Dovydas Kuodys: „Akcentai prieš susitikimą buvo tokie: žaisti greitai, nesivelti į lėta alytiškių žaidimą. Visi žaidėjai buvo užsivedę, kovojo iki galo. Šiaip visą savaitę ruošėmės įprastai, kaip ir visada.  Visada tikimės geros kovos – čempionai ar autsaideriai – žaidžiame su visomis komandomis vienodai. Šiandien buvome drausmingi puolime – kada reikėjo bėgome, kada reikėjo žaidėme ramų, pozicinį rankinį (jis mums šiandien gavosi).“
Alytaus ekipai įvarčius pelnė Aurelijus Sabonis - 5, Gintautas Adamkevičius – 5(2), Žygimantas Micevičius – 5(3),  Rokas Lastauskas – 4, Remigijus Čepulis – 3, Irmantas Asakavičius ir Linas Paliušis pelnė po 1 įvartį.
„VHC Šviesai“ įvarčius pelnė Valdas Drabavičius – 10(2), Karolis Antanavičius – 5, Artūras Švilpa – 3, Tadas Rasakevičius, Dovydas Kuodys ir Laurynas Pacevičius – po 2 įv., Jovydas Jurašius, Ignas Jonuška ir Tomas Valiulis – po 1 įv.