LRF TAURĖS PUSFINALIO BARJERAS NEPERŽENGTAS
Vasario 10 d. Garliavoje vyko Lietuvos rankinio federacijos vyrų pusfinalio varžybos. Jau pirmajame LRF „Basement“ vyrų taurės pusfinalyje užvirė nuožmi kova, kuri baigėsi Klaipėdos „Dragūno“ pergale. Uostamiesčio rankininkai jau trečią kartą šį sezoną „VHC Šviesos“ rankininkus įveikė 5 įvarčių skirtumu (28:23).
Klaipėdos ekipa geriau pradėjo susitikimą ir pirmavo didžiąją pirmojo kėlinio dalį. Vienu metu daugkartiniams čempionams jau buvo pavykę susikurti 4 įvarčių pranašumą (10:6), tačiau toliau bėgti varžovams mūsiškiai neleido. Greitai rungtyniavę „Šviesos“ žaidėjai pirmojo kėlinio pabaigoje sugebėjo sumažinti savo atsilikimą iki 2 įvarčių (16:14).
Antrojo kėlinio pradžia žadėjo atkaklią ir nuožmią kovą iki paskutinės rungtynių sekundės. Mūsų komanda rungtyniavo itin pakiliai, tačiau perlaužti rungtynių eigos galutinai jiems nepavyko. Įpusėjus antrajam kėliniui ekipas skyrė vos vienas vienintelis įvartis (21:20), tačiau būtent tada Klaipėdos rankininkai spurtavo ir užsitikrino ramią rungtynių pabaigą.  Nuaidėjus finaliniam rungtynių švilpukui rezultatas švieslentėje buvo 28:23 „Dragūno“ naudai.
Klaipėdos „Dragūnas“: Lukas Simėnas 7, Arvydas Bučius ir Laurynas Simonavičius po 4, Lukas Jurys ir Lukas Juškėnas po 3, Benas Butkus ir Šarūnas Ugianskis po 1.
Vilniaus „VHC Šviesa“: Artūras Švilpa 6, Dovydas Kuodys 6(2), Valdas Drabavičius 5, Julius Šeibokas 3, Jovydas Jurašius, Karolis Antanavičius, Laurynas Pacevičius po 1.